reklamı kapat

POPÜLER

Acer Swift 5 2018
Acer Swift 5 2018
Acer Swift 5 2018
Acer Swift 5 2018

Şık tasarım ince çerçeveler ile buluştu; işte yeni Acer Swift 5

Acer, bugün düzenlediği etkinlik kapsamında detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz Predator Helios 500 ve Helios 300 Special Edition dizüstü modellerini tanıttı. Firma ayrıca bunlar arasına yeni Swift 5 modelini de dahil etti.

Etkinliğin gözdelerinden olan yeni Acer Swift 5, gerçekten oldukça şık bir tasarıma sahip. Koyu mavi rengiyle siyahların dünyasına renk katan model, ince çerçeveleriyle de 2018’e oldukça yakışıyor. Burada  yüzde 87.6 ekran gövde oranına ulaşan dizüstü, incelen çerçeveleri sayesinde yerini aldığı modelin ekran boyutunu 14 inçten 15,6 inç seviyesine çıkartıyor. Bu IPS ekranda 1080p çözünürlük sunan dizüstü, magnezyum ve alüminyum karşımı bir gövde üzerine kuruluyor. Oldukça ince olan bu gövde, söylendiği kadarıyla sadece 997 gram ağırlığa sahip. Bu sayede her zaman taşınabilecek bir model oluşturan dizüstü, teknik olaraksa tam olarak detaylandırılmış değil. Sadece 8. jenerasyon Intel Core işlemcilerden gücünü aldığı söylenen dizüstü, 1 TB SSD ve 16 GB RAM ile elde edilebilecek deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Swift 5 taşınabilirlik konusunda fark yaratıyor

Bünyesinde güncel bir bilgisayardan beklenen tüm portlar yer alan cihaz, Windows Hello güvenlik sisteminden de yararlanıyor. Yine güvenlik için dahili bir parmak izi okuyucusu bulunan dizüstü, SD kart girişiyle de ince kasada limitlerini zorluyor. Cihazın çıkış tarihi ve fiyatı hakkında ise açıklanmış bir detay bulunmazken, Avrupa satışının olacağı belirtiliyor.

İlgili Video

Dizüstünden maksimum performans için Razer Core X ekran kartı kutusu