reklamı kapat

POPÜLER

Acer Predator Helios 500
Acer Predator Helios 500
Acer Predator Helios 500
Acer Predator Helios 500
Acer Predator Helios 500
Acer Predator Helios 500

Helios 300 Special Edition

Acer Predator Helios 500

Helios 300 Special Edition

Karşınızda Intel Core i9+ işlemcili performans canavarı Acer Predator Helios 500 ve bembeyaz Helios 300 Special Edition

23 Mayıs 2018

Bilgisayar sektörünün önemli isimlerinden Acer, bugün düzenlenen etkinlik kapsamında performans canavarı yeni dizüstü Predator Helios 500‘ü tanıttı. İşte cihaz hakkındaki tüm detaylar;

Acer‘ın en yüksek performansı isteyen kullanıcılara özel dizüstü Predator Helios 500, beklendiği üzere oldukça kalın bir gövde üzerine kuruluyor. Geniş çerçeveleriyle çağa çok da uyum sağlayamayan model, farkını iç donanımıyla koyuyor. Dizüstü bilgisayar 8. jenerasyon Intel Core i9+ işlemci ve hız aşırtma yapılabilen Nvidia GeForce GTX 1070 ekran kartıyla geliyor. İşlemci tarafında Core i7 seçeneği de bulunan dizüstü, 64 GB‘a kadar RAM ile elde edilebiliyor. Sunduğu performansla ağır render işlemleri ve yeni oyunların altıdan rahatlıkla kalkabilecek ürün, tam 17,3 inç ekranında 4K çözünürlük (Full HD de var) sunuyor. 144 Hz tazeleme değerine ve Nvidia G-Sync teknolojisine sahip bu ekran, akıcı oyunları garanti altına alıyor. 256 GB’a kadar NVMePCIe SSD depolama birimleri sunulan ürün, Killer DoubleShot Pro ile ağ bağlantısını oyunlar için pürüzsüz hale getirebiliyor. Bünyesinde tam boyutlu ve arka aydınlatmalı bir klavye yer alan cihaz, burada kişilere 16.8 milyon renk özelleştirme imkanı tanıyor. Çift hoparlör sistemi ve yerleşik subwoofer birimiyle de fark yaratan Acer Predator Helios 500, çift Thunderbolt 3 portuyla tam üç farklı harici ekrana görüntü aktarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Predator Helios 500 tam bir dev

Yüksek performanstan dolayı oluşan ısıyı AeroBlade 3D metal fanlar ve beş ısı borusuyla dışa atan dizüstü, fan ayarını istenirse kişilere bırakıyor. Bünyesinde modern tüm giriş çıkış portları tam halleriyle bulunan cihaz, çok fazla taşınabilir görünmüyor. Bu dev ürünün satış fiyatı ise tahmin edebileceğiniz üzere hiç ucuz değil. Başlangıç fiyatı tam 1899 euro olarak açıklanmış durumda.

Acer Predator Helios 500

Helios 300 Special Edition

Acer Predator Helios 500

Helios 300 Special Edition

Bu arada Acer’ın bir de Helios 300 Special Edition isimli dizüstünü tanıttığını belirtelim. Beyaz rengiyle dikkat çeken bilgisayar, 15,6 inç Full HD IPS 144 Hz ekran üzerine kuruluyor. Cihaza gücünü ise 8. jenerasyon Intel Core i7+ işlemci veriyor. Özellikle arkadan çok kaslı duran dizüstü, ekran kartı tarafında Nvidia GeForce GTX 1060 kullanıyor. 512 GB PCIe Gen 3 NVMe ile alınabilen bilgisayar, 2 TB HDD birimiyle de donatılabiliyor. Cihaz isteğe bağlı olarak 16 GB ya da 32 GB RAM ile geliyor. Fiyat ise henüz açıklanmıyor.

İlgili Video

Dizüstü bilgisayarları gece şarda bırakmadan önce bir kez daha düşünün