reklamı kapat

POPÜLER

Acer_Predator_Helio_700
Acer_Predator_Helio_700

Performans canavarı Acer Predator Helios 700’ün satış fiyatı belli oldu

Acer, New York’ta düzenlediği [email protected] global basın konferansında iki yeni Predator Helios oyuncu dizüstü bilgisayarını tanıttı. Acer Predator Helios 700’ün yurt dışı fiyatı da belli oldu.

Yeni Predator Helios 700’de öne doğru kayabilen dikkat çekici HyperDrift klavye bulunuyor. Bu klavye, dizüstü bilgisayarın üst kısmına doğrudan hava akımının artmasını sağlıyor. Yeniden tasarlanarak şık ve modern bir görünüme kavuşan Predator Helios 300, Max-Q tasarımlı NVIDIA GeForce RTX 2070’e kadar olan modeller veya en son GeForce GTX GPU’larla donatılmış durumda. Buna rağmen ürün bütçe dostu bir fiyatla sunuluyor. Yoğun işlem gücü gerektiren kullanıma uygun cihaz, sahip olduğu üst düzey donanımla oyun ve yayının yanı sıra video ve fotoğraf düzenleme için gereken performansı veriyor.

Predator Helios 700 dizüstü bilgisayar gücünü yeni 9. Nesil Intel Core™ i9 işlemcilerden alıyor. Bilgisayar, NVIDIA GeForce RTX 2080 veya 2070 GPU ve 64 GB’a kadar DDR4 bellek taşıyor. Killer Wi-Fi 6 AX 1650 ve E3000 özellikli Killer DoubleShot Pro ise yoğun ortamlarda bir önceki nesil kablosuz AC ağlarına kıyasla dört kat daha fazla ağ kapasitesi sunuyor. Yüksek hızlı geniş depolama çözümü de yükleme sürelerini kısaltıyor. 17 inçlik bilgisayarda beş adet hoparlör ve bir adet subwoofer’dan oluşan sistemi de mevcut.

Helios 700’ün en ilginç özelliklerinden biri olan HyperDrift kullanıcılara kolaylık sağlıyor. HyperDrift klavye cihazın termal mimarisinin bir parçası. Bu sistem; Acer’ın özel üretim 4. Nesil AeroBlade 3D fanlarından iki tanesi, beş adet ısı borusu, bir buhar bölmesi ve Acer CoolBoost teknolojisinden meydana geliyor. Klavye öne kaydırıldığında üstte ve ekranın altında iki adet ek hava girişi açılıyor. Böylece ısı üreten güçlü bileşenlere ekstra hava akışı sağlanarak maksimum soğutma ve hız aşırtma olanağı elde ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Helios 700 ve Helios 300’ün satış fiyatı ne olacak?

Predator Helios 700’ün yurt dışı satış fiyatı 2.699 eurodan, Helios 300 ise 1.499 eurodan satışa sunulacak. Predator Helios 700’ün temmuz ayında, Predator Helios 300’ün ise haziran ayında Avrupa’da satışa sunulacağını söyleyelim.

İlginizi çekebilir

Alienware Area-51m tanıtımı