reklamı kapat

POPÜLER

Sıradışı kablosuz kulaklık Nothing Ear 1 ile tanışın
Sıradışı kablosuz kulaklık Nothing Ear 1 ile tanışın

Sıra dışı kablosuz kulaklık Nothing Ear 1 ile tanışın

 - Güncelleme: 27 Temmuz 2021 16:30

Nothing isimli şirketin sıra dışı kablosuz kulaklık modeli Nothing Ear 1 resmi olarak lanse edildi. İşte ürün hakkında bilinmesi gerekenler;

OnePlus kurucularından Carl Pei‘nin pazarda yapacakları çok merak edilen şirketi Nothing, 27 Temmuz tarihinde söz verildiği gibi Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık ile ilk donanım ürününü tanıttı.

Carl Pei, geçtiğimiz haftalarda ilk ürünü için 99 dolar / 99 euro fiyat belirlediklerini aktarmış ve kulaklığın ilk olarak İngiltere, Hindistan, Avrupa ve ABD‘de satılacağını söylemişti.

Sonunda tam olarak resmileşen kablosuz kulaklık, Qi kablosuz şarj destekli şeffaf bir taşıma haznesi ile geliyor ve kulaklıklar da belirli bir seviyede şeffaf tasarlanmış durumda.

Tahmin edildiği gibi kulak içi formunu benimseyen yani pasif yalıtımı yüksek olan Ear 1, bunun yanında ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip. Daha önce yapılan resmi açıklamaya göre Ear 1, üç farklı mikrofon üzerinden çalışan ANC açıkken tam 24 saat pil ömrü getiriyor.

ANC kapatıldığı zaman ise kullanım süresinin 36 saate kadar çıktığı aktarılıyor. Bu rakamlar elbette bünyesinde 570 mAh pil bulunan kablosuz şarj destekli hazne ile elde ediliyor. 10 dakikalık şarj ile 6 saatten fazla müzik keyfi getiren Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık, teknik olarak oldukça iddialı görünüyor.

Sıradışı kablosuz kulaklık Nothing Ear 1 ile tanışın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık için beklenti çok gerçekten çok yüksek

11.6 mm dinamik sürücüleri ile ses kalitesinin yüksek olduğu iddia edilen kablosuz kulaklık, IPX4 sertifikasına ve otomatik takılma algılama özelliğine sahip. Şeffaflık moduyla çevrenizde olan biteni iyi şekilde duymanıza imkan tanıyan Bluetooth temelli Ear 1, iOS ve Android telefonlar ile ve fazlasıyla çalışabiliyor.

Özel bir kayıp kulaklık bulma özelliğiyle gelen Ear 1, elbette telefon görüşmesi için de aktif olarak kullanılabiliyor. Modelin kontrolü ise üzerinden dokunmatik olarak yapılabiliyor.

Nothing Ear 1 modelinin Türkiye’de resmi satışı yakın dönemde olmayacak. Ancak firma ileride bu konuda bir sürpriz yapabilir ya da bu kulaklığı aracı bir firma Türkiye’ye garantili şekilde getirebilir.

İlginizi Çekebilir

Windows 11’e yakında bakmak ister misiniz?