reklamı kapat

POPÜLER

Nothing Concept 1

Çok merak edilen Nothing kablosuz kulaklık için pil bilgileri geldi

Nothing isimli şirketin çok yakında karşımıza çıkacak ilk ürünü bir kablosuz kulaklık modeli olacak ve model için yeni teknik bilgiler var.

OnePlus kurucularından Carl Pei‘nin pazarda yapacakları çok merak edilen şirketi Nothing, 27 Temmuz tarihinde karşımıza Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık ile çıkacak.

Carl Pei, kısa süre önce ilk ürünü için 99 dolar / 99 euro fiyat belirlediklerini aktarmış ve kulaklığın ilk olarak İngiltere, Hindistan, Avrupa ve ABD‘de satılacağını söylemişti.

Daha sonra ise ürünün aşağıda gördüğünüz şeffaf bir şarj özellikli hazne ile geldiği netleştirilmişti. Kulaklığın kendisi de bildiğimiz kadar şeffaf bir gövde üzerine kuruluyor. Bu konuda çok ciddi çalışma yaptıkları aktaran firma, yeni model için yüksek bir kullanım süresi sunmaya hazırlanıyor.

Resmi açıklamaya göre Ear 1, ANC açıkken tam 24 saat pil ömrü getiriyor. ANC kapatıldığı zaman ise kullanım süresinin 36 saate kadar çıktığı aktarılıyor. Bu rakamlar elbette bünyesinde 570 mAh pil bulunan kablosuz şarj destekli hazne ile elde ediliyor.

Henüz kulaklıkların haznesiz tek kullanım süresi verilmiyor ancak 10 dakikalık şarjın 6 saatten fazla müzik keyfi getirdiği aktarılıyor. Bu rakamlar Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık özelinde fazlasıyla iyi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık için beklenti çok gerçekten çok yüksek

Yine daha önce yapılan resmi açıklamaya göre üründe ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği sunulacak ve bunun için ürünün üzerinde üç farklı mikrofon yer alacak.

Bu mikrofonlar ile elbette telefon görüşmesi de sunacak Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık, pazarda çok dikkat çekecek izlenimi oluşturmayı sürdürüyor. Ürünün Türkiye’de aracı isimler aracılığıyla satılacağı düşünülüyor.

Not: Ana görsel temsili ancak bu tasarım gerçekten karşımıza çıkabilir.

İlginizi Çekebilir

Windows 11’e yakında bakmak ister misiniz?