reklamı kapat

POPÜLER

SnappGrip, akıllı telefonları dijital fotoğraf makinesine dönüştürüyor

Yeni ürünleri kullanıcıların beğenisine sunan fon toplama platformu Kickstarter, bu sefer de SnappGrip isimli ürünle karşımızda. Akıllı telefonları djital fotoğraf makinesine dönüştüren SnappGrip, dijital fotoğraf makinelerinde yer alan kontrolörleri telefonlarla buluşturuyor.

SnappGrip, mevcut kılıfların sunduğu korumanın yanı sıra çıkartılabilir kamera kontrolörü ile birlikte geliyor Kullanıcılar, SnappGrip kılıf ile birlikte gelen kamera kontrolörü sayesinde mevcut dijital fotoğraf makinelerinde yer alan basit kontrolörleri akıllı telefonlar üzerinde uygulayabiliyor. Kullanıcılar kamera kontrolörü üzerinde yer alan fotoğraf çekme butonuna  tam bastıklarında direk, yarım bastıklarında ise odaklama yaparak fotoğraf çekimi yapabiliyor. Çekim modları arasında portre, manzara, flaş ve video yer alıyor. SnappGrip, uzaklaştırma ve yakınlaştırma işlemlerini oldukça kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanıyor. Kontrolörün alt tarafında tripod yuvası, yan tarafında ise micro-USB bağlantı noktası bulunuyor.

iPhone 4, iPhone 5 ve Samsung Galaxy S III ile uyumlu olan SnappGrip’in Bluetooth ve iOS/Android uygulamaları sayesinde akıllı telefonlar kablosuz olarak kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor. Kılıf ile birlikte gelen kamera kontrolörünün pil ömrü ise 60 saat. SnappGrip, gümüş/siyah, gümüş/siyah/kahverengi ve sınırlı sayıda altın kaplama seçenekleri ile birlikte önümüzdeki ayın sonunda yaklaşık 100 dolardan satışa sunulacak.
snappgrip

VİDEO