reklamı kapat

POPÜLER

Sound Huggle
Sound Huggle
Sound Huggle
Sound Huggle
Sound Huggle

Soğuk havalarda kulaklarınızı ısıtan kablosuz kulaklık: Sound Huggle [Video]

Kulaklarınızı soğuk hava şartlarında koruyacak güzel bir kulaklık haberinden bahsetmek istiyoruz. Fon toplama platformu Indiegogo’da fon desteği toplayan Sound Huggle isimli kulaklık, soğuk hava koşullarına ve yoğun yaşam tarzına dayanacak gücü sunuyor. Basitlik ve işlevsellik göz önünde tasarlanan kulaklık, soğuk havalarda kulaklarınızı koruyor.

Örme desenleri ve kumaş renkleriyle tüm dikkati üstüne çeken kulaklık hem kaliteli ses hem de konforlu müzik deneyimine imkan tanıyor. Koşu, seyahat, yürüyüş için uygun bir kulaklık olan Sound Huggle, esnek bandı sayesinde şapka veya kask takıldığında da rahat bir kullanım sunuyor. Frekans tepki aralığı 20-20 kHz olan kulaklık aynı zamanda kablosuz özelliğe de sahip. Bluetooth 4.1 üzerinden mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabilen kulaklık microUSB üzerinden şarj edilebiliyor.

 Sound Huggle, farklı renk seçenekleriyle göze çarpıyor

Pili tam şarj edildiğinde 7 saate varan müzik dinleme, 9 saate kadar konuşma süresi vadeden kulaklık, 1,5 saatte şarj oluyor. Farklı renk seçenekleriyle gelen kulaklığın üretime girmesi için toplamda 10 bin dolar fon desteği toplaması gerekiyor. Eğer Sound Huggle, yeterli fon desteğini toplarsa önümüzdeki yılın mart ayında stil tutkunlarının beğenisine sunulacak. Şu anda kulaklığa fon desteği vermeniz durumunda 117 dolara sahip olabileceğinizi belirtelim.

VİDEO