reklamı kapat

POPÜLER

JBL Free
JBL Free

JBL Free kablosuz kulaklık için 700 TL’lik indirim fırsatı

Uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık arayışındaysanız JBL’in Free kablosuz kulak içi kulaklığını tercih edebilirsiniz. JBL Free kablosuz kulaklık modelinde bugünlerde bir indirim fırsatı var. Satışa sunulduğunda fiyatı 1.149 TL olan model indirimle birlikte şu anda 449 TL‘ye satılıyor.

Silikon uçla ve jel kılıfla gelen kulaklık, hafif tasarımı sayesinde konforlu bir deneyim vadediyor. Müzik haricinde podcast ve telefon görüşmelerinde de tercih edilebilen kulaklık 4 saate varan kullanım deneyimi sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte bu süre 24 saate kadar çıkıyor. IPX5 desteğine de sahip olan kulaklık bu sayede su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Kulaklık yağmurlu havalarda da kullanılabiliyor. JBL tarafından geliştirilen Signature Sound teknolojisini bünyesinde barındıran model daha doğal bir ses deneyimi için telefon çağrısı geldiğinde otomatik olarak mono ses moduna geçilmesini sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Free kablosuz kulak içi kulaklıkta ANC özelliği var mı?

Görüşme bittiğinde ise müzik kaldığı yerden stereo olarak devam ediyor. Gelen çağrıları cevaplamak kulaklık üzerinden hızlıca yapılabiliyor Bluetooth 4.2 bağlantısından yararlanan kulaklıkta üst segment kulaklıklar karşımıza çıkan aktif gürültü engelleme özelliği bulunmuyor. Bilindiği üzere aktif gürültü engelleme özelliği arka planda oluşan sesleri engelleyebiliyor.

JBL

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın