reklamı kapat

POPÜLER

Sony kullanıcılarına güzel haber

10 Aralık 2016

Sony, güncelleme konusunda kullanıcıları memnun edecek gibi gözüküyor.

Google’ın Çarşamba günü yayınlamaya başladığı Android 7.1.1 Nougat güncellemesi ilk etapta Pixel, Pixel XL, Pixel C, Nexus 6P, Nexus 6, Nexus 9, Nexus 5X ve Nexus Player cihazları için indirmeye sunulan güncelleme General Mobile 4G için de dağıtılmaya başlamıştı. Her zaman olduğu gibi Anroid’in yeni güncellenmesinin yayınlanmasıyla birlikte “Kullanıcılarına ilk güncellemeyi hangi üretici verecek?” sorusu da tekrar akıllardaki yerini aldı. Sony bu konuda kullanıcılarını mutlu edecek ilk üretici olma konusunda aday.

Geçtiğimiz süreçte Android 7.0 Nougat güncellemesini ilk veren üreticilerden biri olan Sony, 7.1.1 güncellemesi için de kolları sıvadı. Sony geliştirme ekibinin Xperia Blog üzerinde yapılan doğrulamasıyla birlikte 7.1.1 Nougat’ı sunacak ilk marka olacakları konusunda iddialı olduklarını belirtti (Google destekli cihazlar dışında). “Her zaman ilk olmak üzerine çalışma yürütüyoruz. Eğer güncellemeyi bizden daha önce yayınlacak birini bulursanız, bizim için çürük domateslerini hazırlayabilirsiniz.” diyen geliştirme ekibinin bu iddialı açıklaması kimi Sony tutkunlarını sevindirirken domates stoklarının da hazırlanmasına vesile olabilir. Sony, Nougat güncellemelerinin X, Z5 olmak üzere Z3+ ve Z4 tablete sunulacağının açıklamasını yapmıştı.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Sony kullanıcılarına güzel haber” için 3 cevap

  1. Sercan Balık dedi ki:

    General mobile 5 plus ve 4g 7.1.1 aldı bile 😀 domatesler hazır kardeş

  2. Ferhat Aydın dedi ki:

    General Mobile 4G var güncellememi aldım çayımı içiyorum 🙂

  3. Berkan Türkmen dedi ki:

    Sonydeki arkadaşlara biri gerçeği söylemeli bence. General Mobile 4G 7.1.1 ‘i alalı 10 gün oldu. gereksiz bir gaza gelme durumu