reklamı kapat

POPÜLER

Sony VAIO Duo 11 incelemesi

SONY’NİN WINDOWS 8’Lİ CİHAZLAR ÜRÜN GAMINDAN VAIO DUO 11, TABLETLE ULTRABOOK KARIŞIMI BİR HİBRİT. BU TİP ÜRÜNLERİ BU ARALAR SIKLIKLA GÖRECEĞİZ AMA BAKALIM WINDOWS 8’İN RENKLİ KAROLARI SONY VAIO DUO 11’E YAKIŞMIŞ MI?

Klavyesi takılıp çıkarılabilen, ekranı dönerek geriye yatan, kapağı kayarak açılan farklı tasarımlı tablet ve bilgisayarlar, Windows 8’in çıkışıyla beraber tavan yaptı. Çünkü Microsoft’un yeni işletim sistemi, tablet, dizüstü bilgisayar ve akıllı telefon platformlarını, dikiş yerleri belli olmayacak şekilde birleştirilmiş büyük bir örtünün altında bir araya topluyor. Dolayısıyla da aynı işletim sistemini kullanan tablet ve bilgisayar arasındaki fark biraz daha azalıyor ve son kullanıcının, Android’li tablet, iOS’li telefon, Windows’lu PC ile karışmış aklı da o oranda rahatlıyor. Windows 8 yüklü tabletler, tam donanımlı bir dizüstü bilgisayarın yapabildiklerini yapıyor. En azından tam sürümü yüklü olanlar…

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Sony VAIO Duo 11 incelemesi” için 2 cevap

  1. ali dedi ki:

    Biraz cahil kaldım ben sanırım, şimdi windows 8 yüklü pcye pc oyunu yükleyebiliyoruz windows 8 yüklü tablete pc oyunu yükleyebiliyormuyuz ? mouse desteği var mı ?

  2. Volkan YILMAZ dedi ki:

    Bahsi geçen tablet üzerinde Windows 8 Pro yüklüyse hem uygulama mağazasından hem de dışarıdan istediğiniz oyunları yükleyebilirsiniz. Eğer Windows 8 RT yüklü bir tablet ise sadece uygulama mağazasındaki oyunları yükleyebilirsiniz.