reklamı kapat

POPÜLER

Sony yeni rengarenk taşınabilir hoparlörlerini satışa sundu

Yazın gelmesiyle birlikte taşınabilir hoparlörlere olan ilgi de artmaya başladı. Üreticiler de bu nedenle cihazlarını birer birer görücüye çıkarıyor.. Sony de yeni duyurduğu taşınabilir, güçlü ve renkli hoparlörleriyle önemli bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

srsx-11
Duyurulan hoparlörler arasında en küçüğü olan SRS-X11, küçük gövdesine birçok özelliği sığdırmayı başarıyor. 10 watt gücünde olan ve stereo ses sunabilen bu model, telefon görüşmesi yapabilmeyi sağlıyor ve 12 saat boyunca müzik dinlemeyi mümkün hale getiriyor. 5 farklı renk seçeneğine sahip hoparlörün yurt dışında 70 dolara satışa sunulacağı belirtiliyor.

srsx-33
Sony SRS-X33‘te ise 20 watt ile daha yüksek düzeyde ses sunuyor ve gelişmiş yapısı sayesinde derin bass’lar vadediyor. 12 saat kullanım süresi sunan bu modelin yurt dışı fiyatı ise 130 dolar.

srs-x55
Son olarak en büyük model olan SRS-X55, küçük modellerde olan tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. 30 watt gücündeki hoparlör bu güçlü yapısı nedeniyle en fazla 10 saate kadar kullanım sunabiliyor. Yüksek ses kalitesi ve bass’ı ile en iyi deneyimi sunmayı amaçlayan bu modelin fiyatı da haliyle diğerlerinden daha da yüksek. SRS-X55’i satın almak için 180 doları gözden çıkarmak gerekiyor. Sony’nin resmi internet sitesi ve Amazon üzerinden satıına başlanan ürünlerin perakende mağazalarında ne zaman yer alacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.