reklamı kapat

POPÜLER

apple

Sony’den Apple’a üst düzey transfer

19 Haziran 2017

Apple’ın kendi TV içeriklerini hazırlamak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Orijinal TV yapımları ve filmleriyle Netflix ve Amazon Prime gibi mecralara rakip olacağı söylenen Apple’ın bu konuda Sony Pictures Television’ın eski başkanları Jamie Erlicht ve Zack Van Amburg’u transfer etti.  Apple’ın internet yazılımı ve servislerinden sorumlu başkan yardımcısı Eddy Cue’ye bağlı çalışacağı belirtilen Jamie Erlicht ve Zack Van Amburg’un Apple’ın video program biriminde görev alacağı ifade ediliyor.

Konu hakkında açıklamada bulunan Apple, dünya genelinde video programlamaya öncülük eden isimlerin Breaking Bad, Better Call Saul, The Crown, Rescue Me ve daha birçok özel yapıma imza attığını belirtti.  Apple’ın internet yazılımı ve servislerinden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Eddy Cue, “Jamie ve Zack, dünyadaki en yetenekli TV yöneticilerinden ikisi ve televizyonun altın çağında rol oynamaya vesile olmuştur. Müşterilere yönelik heyecan verici planlarımız var” dedi.

Apple’da çalışacak olmaktan ötürü heyacanlı olduklarını söyleyen Jamie Erlicht ve Zack Van Amburg, Apple müşterilerini mutlu edeceklerini dile getirdi. Yaz sonunda Apple ekibinin parçası olacak Jamie Erlicht ve Zack Van Amburg’un Apple’a ne gibi katkılar sağlayacağını ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

 

YORUMLAR