reklamı kapat

POPÜLER

house

Apple’ın üst düzey yöneticisi astronomik rakama evini satıyor

Emlak şirketi realtor.com’a göre Apple’ın internet yazılımı ve servislerinden sorumlu başkan yardımcısı Eddy Cue, Tahoe Gölü yakınındaki lüks tatil evini satıyor. Raporun belirttiğine göre Eddy Cue, evinin bulunduğu arsayı 2010 yılında 1,2 milyon dolar karşılığında satın aldı.

Cue’nun ev için ne kadar bir harcama yaptığı bilinmese de Cue’nun Tahoe Gölü’nün yakınındaki evi için istediği bedel ise 11, 9 milyon dolar. Evin ve çevredeki manzaraların fotoğraflarına bakıldığında evin harikulade olduğunu belirtmek istiyoruz. 1,7 dönümlük bir alana sahip olan evde beş yatak odası ve altı adet banyo yer alıyor. Evin arka tarafına uzanan cam duvarların dağ manzarasının ve verandanın etkileyici olduğunu söyleyelim. Ev aynı zamanda şömineli bir oturma odasına, açık mutfağa ve şarap odasına sahip olduğunu da belirtelim.

Apple’ın yöneticilerinden Eddy Cue kimdir?

Apple’ın üst düzey yöneticilerinden biri olan Eddy Cue, Apple’ın CEO’su Tim Cook’a rapor veren İnternet Yazılım ve Hizmetlerinin kıdemli başkan yardımcısıdır. Eddy, Apple’ın iTunes Store ve Apple Music’in yanı sıra Apple Pay, Haritalar, Arama Ağı Reklamları, Apple’ın yenilikçi iCloud hizmetlerini denetliyor. Eddy ayrıca, Apple’ın dünya çapındaki video programlamasının tüm yönlerini geliştirmekten sorumlu yeni oluşturulmuş ekibe liderlik ediyor.

İlginizi çekebilir