reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 6 sahibi olmak için evini satılığa çıkardı [Video]

Eylül ayı itibarıyla başlayan iPhone 6 çılgınlığının yankıları bitecek gibi görünmüyor. Şimdiye kadar iPhone 6 sahibi olmak için böbreğini hatta bekaretini satmaya kalkan insanların haberlerini okumuştuk. Şimdi de Detreoit’ten gelen habere göre teknolojinin son harikası, insanlara evini sattırma noktasına gelmiş durumda.

Aslına bakılırsa habere konu olan Detroitli şahıs, uzun bir süredir Detroit’teki evinden kurtulmaya çalışıyor. Evini önce 5 bin dolardan satışa sunan adam, talep görmeyince fiyatı 3 bin dolara kadar indirdi. Beklediği teklifler hala gelmeyince, sonunda evini iPhone 6 Plus ile takas yapmaya karar verdi. Emlakçısına göre adam iPhone 6 Plus karşılığında evin tapusunu hemen teslim etmeye hazır. Ancak pazarlıklara açık olduğunu da eklemeden geçmiyor.

HT_laing_street_mar_141007_16x9_992
Evin içler acısı durumuna bakacak olursak bunun bir şaka olmadığı gerçek. Üstelik vergi ve diğer giderler eklendiğinde evin masrafı 6 bin doları buluyor. Yine de ilginç bir takas söz konusu. iPhone 6 sahibi olmak için siz neyinizi satardınız?

VİDEO