reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone SE 2
Apple iPhone SE 2
Apple iPhone SE 2
Apple iPhone SE 2

Gündemden düşmeyen Apple iPhone SE 2 için yeni detay

Apple‘ın ufak boyutlu akıllı telefonu iPhone SE, uzun zamandır yenilenmesi beklenen telefonlar arasında yer alıyor. Bugün en olası adıyla iPhone SE 2 için ilginç bir detay karşımıza çıkıyor.

iPhone SE 2, Apple’ın 2018’de duyuracağı üç yeni üst düzey iPhone’a ek olarak karşımıza çıkacak gibi duruyor. Büyük bir takipçi kitlesi bulunan telefon, bugün ise Evan Blass‘ın paylaşımıyla karşımızda. Sızıntı konusunda en sağlam isimlerden Blass, kısa süre önce aşağıdaki görseli paylaştı. Bu görselde iPhone SE (2018) yazıyor ve bu da modelin 2018’de geleceğine sağlam bir gönderme yapıyor. Dediğimiz gibi paylaşımlarını sağlam kaynaklar üzerine kuran Blass, telefonu bekleyenleri sevindiriyor. Kısa süre önce iPhone X gibi şekilde çentikle geleceğini (Bu detay henüz yüzde 100 kesin değil) duyduğumuz model, Mac Otakara‘ya göreyse mayıs ayında resmi olarak lanse ediliyor. Kötü şekilde 3.5 mm kulaklık girişine sahip olmayacak denilen telefonun, tasarımsal olarak da iPhone SE’dan farklı olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone SE 2 hangi teknik detaylarla gelecek?

Eski bilgilerden derlediğimiz zaman 4,2 inç ekran ile geleceği söylenen akıllı telefon, gücünü A10 Fusion işlemciden alacak. 2 GB RAM ile destekleneceği belirtilen telefon, 32 GB ya da 128 GB depolama ile satın alınabilecek deniyor. Cam arka bölümle kablosuz şarj desteği vermesi de ihtimaller dahilinde olan telefon, biyometrik tarafta ise parmak izi okuma kullanıyor deniyor. Yani eğer doğruysa telefonda Face ID değil Touch ID sistemi aktif olarak yer alıyor.

İlgili Video

Telefon için ortaya çıkan ilginç video