reklamı kapat

POPÜLER

Sony’den giyilebilir yeni Walkman serisi

Yıllara meydan okuyan Walkman serisinin değişimi şaşırtıcı. Ancak Walkman denilince aklınıza hala Sony‘nin efsanevi taşınabilir kaset çaları geliyorsa serinin yeni üyeleri sizi mutlu etmeyecek.

Sony “taşınabilir müzik çalar serisi” Walkman’in yeni üyelerini duyurdu. WS410 serisi yeni modeller, hepsi bir arada tasarımıyla taşınabilirliği artırıyor. Giyilebilir Walkman modellerinin devamı niteliğindeki yeni seri, suya ve toza dayanıklı oluşuyla spor tutkunlarının ilgisini çekecek gibi görünüyor. -5 dereceden 45 dereceye kadar hemen hemen her koşulda kullanılabilen kulaklıklar, Ambient Sound moduyla beraber geliyor. Dahili mikrofonlarıyla dış sesi alarak müziğin sesini kısmadan ya da kulaklığı kulağınızdan çıkarmadan iletişim kurmanızı sağlayan kulaklık, kulağınızda kulaklıkla müzik dinlerken inatla size yöneltilen soruların sinirlerinizi bozmasını bir nebze de olsa önlüyor.

WS413 ve WS414 olmak üzere iki farklı modeli olan kulaklıkların her ikisi de IPX65/68 sertifikasına sahip. Kulaklıkların standart ve su geçirmez kulaklık adaptörleri için dört farklı boyut bulunuyor. WS414 ve WS413 arasındaki tek fark ise sunduğu hafıza. WS414 4 GB dahili hafızayla gelirken daha fazlasını isteyenler için WS413 8 GB‘lık alan sunuyor. Mart 2016’da satışa sunulacak olan WS413 ve WS414’ün yurt dışı fiyatı sırasıyla 120 euro ve 110 euro.