reklamı kapat

POPÜLER

Sony Walkman NW- ZX507
Sony Walkman NW- ZX507
Sony Walkman NW- ZX507

Sony’den yüksek kaliteli ses sunabilen yeni Walkman

Tam 40 yılı geride bırakan Walkman serisi ölmüyor. Bu seriyle halen geniş bir kitleye ulaşan Sony, yeni bir model daha tanıttı. NW- ZX507 lanse edildi.

Türkiye sayfasına ve tüm detaylarına buradan ulaşabileceğiniz yeni Sony Walkman NW- ZX507, şık bir gövde tasarımına sahip. Android temelli olduğu için sundukları yüksek olan ürün, direkt olarak alüminyum bir gövde üstüne kuruluyor. Bağlantı için Bluetooth ve hızlı eşleşme için NFC kullanabilen müzik çalar, yüksek kaliteli S-Master HX dijital amplifikatör aracılığıyla geniş frekans aralıklarında bozulma ve gürültüyü azaltarak, zengin ve güçlü ses getiriyor. Bünyesinde yer alan DSEE HX ile enstrümanları, vokalleri ve müzik türlerini akıllı bir şekilde tanıyan ve ona göre ayar yapabilen ürün, tahmin edebileceğiniz üzere yüksek kaliteli ses formatlarına / kodeklerine aktif olarak destek veriyor. WiFi desteği ve çağa uyum sağlayan USB-C bağlantı portu kullanan cihaz, 3,6 inç dokunmatik ekranıyla rahatlıkla yönetilebiliyor. 64 GB’lık dahili depolaması SD kartlar üstünden artırılabilen her zaman taşıyabileceğiniz müzik çalar, açıklandığı kadarıyla 128 Kb/sn ile 20 saat aralıksız müzik çalabiliyor. Bu oldukça yeterli görünüyor ve ek olarak modelde çiftli çıkış yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony Walkman NW- ZX507 müzikte kaliteden taviz vermek istemeyenlere hitap ediyor

Peki bu bünyesinde birçok fiziksel tuş yer alan müzik çalar modelinin fiyatı ne kadar? Burada tahmin edeceğinizden daha yüksek bir fiyat sizleri bekliyor. Modelin tam 830 euro Avrupa fiyatı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın Türkiye’de de çıkacak oyun servisi Arcade