reklamı kapat

POPÜLER

Sony Xperia Ear Duo

Sony’nin devrimsel kulaklığının satış tarihi belli oldu [Video]

Sony’nin geçtiğimiz şubat ayında tanıttığı Xperia Ear Duo kulaklığının çıkış tarihi belli oldu. Gelen bilgilere göre Sony Xperia Ear Duo, 25 Mayıs’ta kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Amerika’da piyasaya sunulacak kulaklık yapay zekayı kulaklara getiriyor. AirPods’a rakip olarak geliştirilen kulaklık çift dinleme teknolojisiyle fark yaratıyor. Kulaklıkla müzik dinleme deneyimini kökten değiştirmeyi amaçlayan bu teknoloji çevresel sesi de duymanız gerektiğinde işitmenizi sağlıyor. Böylelikle eş zamanlı olarak müzik dinleyip bildirimleri alırken sizinle konuşan kişileri de dinleyebiliyorsunuz. Bu da iletişim kurmak için müziği durdurmanız ya da kulaklığı çıkarmanız gerekmediği anlamına geliyor. Cihazın kulak arkasında kalan kısmı sesi üretirken kulak yolunu açık bırakarak dış dünyayı duymayı mümkün kılıyor.
Gelişmiş bir müzik deneyimi vadeden kulaklık, Google Asistan desteğine de sahip. IPX2 sertifikası sayesinde kulaklık su sıçramalarına karşı da dayanıklı. Dört farklı mikrofonu bulunan cihazda gelen çağrıları kafa sallayarak kabul edip reddetmek de mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods’un rakibinin fiyatı ne kadar olacak?

Siyah ve altın renk seçenekleriyle piyasaya sunulacak kulaklığın yurt dışındaki satış fiyatı ise 280 dolar olacak.

Video