reklamı kapat

POPÜLER

Honor Band 6

SpO2 destekli Honor Band 6’nın fiyatı en düşük seviyede

Kısa bir süre önce inceleme fırsatı bulduğumuz Honor Band 6 modelinin fiyatında indirim yapıldı. Piyasadaki satış fiyatı 499 TL olan bileklik şu anda 359 TL‘ye satılıyor.

Büyük ekranıyla dikkat çeken cihazda 368 x 194 piksel çözünürlüklü 1,47 inç AMOLED ekran yer alıyor.

Daha büyük bir ekran sayesinde saatin kullanımı kolaylaşıyor. Daha büyük bir ekran aynı zamanda içerikleri daha iyi görmeye de imkan tanıyor. 10 farklı sporu otomatik olarak tanıyabilen cihaz uyku takibi yeteceğine de sahip. Nabız ölçümü de gerçekleştirebilen cihazdaki pil kapasitesi ise 180 mAh. Pili tam olarak şarj edildiğinde 14 güne varan pil ömrü sunan cihaz Bluetooth 5.0 bağlantısı sunuyor. Gövdesi siyah olan cihazın Meteor Siyahı haricinde Kumtaşı Grisi ve Mercan Pembesi renklerine sahip modelleri de piyasada satılıyor. Cihaz aynı zamanda suya karşı da dayanıklı. 50 metre suya karşı dayanıklı olan cihaz, kulaç sayısı ve yüzücülere yönelik SWOLF skoru gibi su altı aktivitelerini de takip edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Band 6 modelinde SpO2 özelliği var mı?

Üst düzey akıllı saat modellerinde gördüğümüz SpO2 özelliği de bileklikte de yer alıyor. SpO2, kandaki basınç seviyesini ölçmeye olanak sağlıyor. Stres takibi de yapabilen cihaz hakkındaki detaylı incelemeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

honor

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi