reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser Sport True Wireless kablosuz kulaklık

Sporculara özel kablosuz kulaklık: Sennheiser Sport True Wireless

Ses teknolojileri konusunda uzman isimlerden Sennheiser, bu sefer ürün gamına sporculara özel Sennheiser Sport True Wireless modelini ekledi.

Sennheiser Sport True Wireless kablosuz kulaklık modeli, oldukça standart bir tasarımla karşımızda yer alıyor. Kulak içi formunu benimseyen ürün, özellikle Aware EQ özelliği ile dikkat çekiyor. Bu özellik sayesinde kulaklık bazı sporcuları rahatsız eden kalp atışı ve adım seslerini kesebiliyor. Yani temelde iç sesinizi azaltan ürün, Adaptable Acoustic sistemi ile sesi açık ya da kapalı bir kulaklıktan geliyor gibi ayarlayabiliyor.  Burada açıklamaya göre adaptörler sunuluyor ve kapalı adaptör ile Focus EQ üzerinden dış ses ciddi şekilde kesilebiliyor. Açık adaptörle ise hem dış sesler duyuluyor hem de müzik dinlenebiliyor. Tüm özellikleri firmanın akıllı telefon uygulaması üzerinden kontrol edilebilen kablosuz kulaklık, 7 mm dinamik sürücüleri ile yüksek bir ses kalitesi getiriyor.

Bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanan ve SBC, AAC ile aptX kodek desteklerini beraberinde getiren Sport True Wireless kablosuz kulaklık, IP54 sertifikası ile sudan / terden etkilenmiyor ve normalde 9 saat gibi çok iyi bir pil ömrü getiriyor. Bu süre şarj özellikli hazne ile 18 saate kadar çıkarılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İleride Türkiye’de de satılacak Sport True Wireless için açıklanan yurt dışı satış fiyatı 130 dolar seviyesinde yer alıyor.

Sennheiser Sport True Wireless yanında bunlar da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display