reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser CX True Wireless

Sennheiser CX True Wireless kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyatı

Kulaklık pazarının en önemli isimleri arasında yer alan ve ürünleri her zaman dikkat çeken Sennheiser, bu sefer Sennheiser CX True Wireless ile karşımızda.

Sennheiser CX True Wireless, oldukça standart bir tasarıma sahip ve siyah ile beyaz olmak üzere iki farklı renkte geliyor.

Kulak içi formunu benimseyen kablosuz kulaklık, bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanıyor ve aynı zamanda SBC, AAC ile yüksek kaliteli aptX desteğini de getiriyor.

Bu destekler ve özel sürücüleriyle ses performansının oldukça iyi olduğu açıklanan CX True Wireless, resmi verilere göre tek şarjla 9 saat gibi çok yüksek bir pil ömrü sunuyor. Modelin pil ömrü hazneyle beraber ise 27 saat seviyesine kadar çıkıyor.

Akıllı telefon uygulaması üzerinden rahatlıkla özelleştirilebilen kablosuz kulaklık Sennheiser CX True Wireless, IPX4 sertifikasına sahip. Yani model terden etkilenmiyor ve spor yapılırken de kullanılabilecek bir seçenek oluyor.

Dokunmatik yüzeyler üzerinden kontrol edilebilen model, Google Assistant ya da Siri için hızlı erişim desteğini de beraberinde getirebiliyor. Buradan anlaşılabileceği üzere mikrofonlara sahip olan kulaklık, telefon görüşmesi için de aktif olarak kullanılabiliyor.

Aktif gürültü engelleme özelliği olmayan CX True Wireless, yine de kulak içi formunda dolayı yüksek bir pasif yalıtım getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser CX True Wireless aşırı ucuz bir seçenek değil

Ancak modelin özelliklerine oranla 130 dolarlık fiyatı iyi bulunuyor. Bunun elbette yurt dışı için olduğunu belirtelim. Ürün Türkiye’ye geldiği zaman ederinden daha pahalı hale gelecektir.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın