reklamı kapat

POPÜLER

spotify

Spotify çalma listelerinde yepyeni bir dönem başlatıyor

Spotify, “Messenger için Grup Çalma Listeleri” özelliğini duyurdu. Spotify, internet kullanıcıları tarafından sevilen ve sıkça kullanılan messenger uygulaması üzerinden arkadaşlarla çalma listeleri oluşturmak için yepyeni bir deneyim sunan ‘Messenger için Grup Çalma Listeleri’ özelliğini müzikseverlerle paylaşıyor.

“Messenger için Grup Çalma Listeleri” ile kullanıcılar, arkadaşları ile yeni Spotify çalma listeleri oluşturabiliyor ve ortak listelerini yaratmak için kolayca güç birliği yapabiliyor. Partiler, yolculuklar ya da yeni favorileri bir araya toplamak için ideal olan Grup Çalma Listeleri kullanıcıların, ortak liste hazırlamalarını ve sevdikleri müzikleri paylaşmalarını eskisinden çok daha kolay hale getiriyor.

Kullanıcılar bu yeni özellik ile Grup Çalma Listesi oluşturabiliyor, listeyi arkadaşları ile paylaşabiliyor ve Spotify Sohbet Uzantısı’nı kullanarak listeye yeni şarkıları Messenger uygulaması üzerinden doğrudan ekleyebiliyor. Örneğin bir arkadaşınız Grup Çalma Listesi oluşturduğunda, sohbet içinde olan diğer kişiler Spotify’da olmasalar bile mavi “+” ikonunu tıklayarak Spotify Sohbet Uzantısı aracılığı ile yeni şarkıları doğrudan ekleyebiliyor. Çalma listesine buraya tıklayarak başlatabilirsiniz.