reklamı kapat

POPÜLER

Spotify’dan oyunseverlere müjde

Spotify’ın özel kategorilerine bir yenisini daha eklendi. Bu kez oyunseverler düşünerek hazılanan Gaming kategorisi, popüler oyun müziklerini Spotify kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Gaming kategorisiyle birlikte oyunseverler bundan böyle, oyun sırasında dinleyebilecekleri çalma listelerine ve sevilen oyun müziklerine tek bir kategori altından ulaşabilecek. Electronic Gaming, RetroWave ve Heavy Gamer gibi konseptlerde oluşturulan çalma listelerinden günümüzün en popüler oyun müziklerine ve 80’lerin mono ses kayıtlarına kadar yüzlerce içerik yer alıyor. Ayrıca Day[9], Sneaky Zebra gibi oyun dünyasının tanınan isimleri tarafından özel olarak hazırlanan çalma listeleri de mevcut.

Oyunseverler bu hazır listelerin dışında müzik ve oyun zevkine göre kendi listelerini oluşturma imkanına da sahip. spotify-gaming.com üzerinden ulaşılabilen servis sayesinde kendi kişisel çalma listenizi oluşturabilirsiniz.

Android, iOS, masaüstü, Playstation gibi tüm platformlarla uyumlu oyun kategorisi, Spotify’ın “Gözat” sekmesi altında yerini almış durumda.