reklamı kapat

POPÜLER

Square Enix’in son oyunu Murdered: Soul Suspect için yeni görseller yayınlandı [Video]

Square Enix‘in bu yaz çıkacak olan oyunu Murdered: Soul Suspect farklı sayılabilecek konusuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Çözülmesi en zor cinayetin kendi cinayetiniz olduğu mottosuyla yola çıkan oyun için yeni görseller yayınlandı.

soul
Aksiyon-macera ve gizem oyunu tutkunlarına Square Enix önümüzdeki ay yepyeni bir alternatif sunuyor. Murdered: Soul Suspect, seri katil davasına atanan dedektif Ronan O’Connor’ın, katil tarafından öldürülmesiyle başlıyor. Ruhu iki dünya arasında sıkışıp kalan dedektif kendini katili bulmaya adıyor. Onu görebilen bir tanığın varlığını keşfeden dedektif, hayalet olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanırken, insan yardımcısının da gücüne başvurmaktan geri kalmıyor.

soul
Ronan karakteri ile şehirde dilediğiniz gibi dolaşıp, incelemeler yapabilirsiniz. Gotik kiliseler, ahşap evler, akıl hastaneleri ve daha pek çok yeri ipucu bulmak için gezeceksiniz. Yalnız her şey süt liman değil tabii ki. Oyundaki şeytani ruhlara da dikkat etmeniz gerek.

soul
Tek kişilik olan bu oyun, yazın “farklı” bir tarz arayanlar için de ideal bir tercih olabilir. Hikayeyi işleyişi konusu kadar güçlüyse, Murdered: Soul Suspect, belki bu senenin büyük oyunlarına rakip olamaz ancak kendini göstermeyi bir nebze de olsa başarabilir. 3 Haziran’da Kuzey Amerika’da, 6 Haziran’da da Avrupa’da PC, PS4, Xbox One, PS3 ve Xbox 360 çıkışını gerçekleştirecek olan oyun ön sipariş almaya da devam ediyor.

VİDEO