reklamı kapat

POPÜLER

Square Stand, iPad’leri POS cihazına dönüştürüyor [Video]

Square, iPad’inizi POS cihazına dönüştüren Square isimli standı duyurdu. Özellikle küçük işletmelere ve müşterilere ödeme kolaylığı sağlayan stant, şu an için sadece 30 pin bağlantı noktasına sahip iPad 2’lerle uyumlu şekilde çalışıyor. Stant, tabletleri masaüstü bilgisayar görünümüne kavuşturduğu gibi aynı zamanda kredi kartı okuyucusuna dönüştürüyor. Kredi kartı ödemeleri standın ön kısmında yer alan bölüm üzerinden sağlanıyor.
Square Stand
Yapılan alışverişler tablette yer alan uygulama üzerinden tamamlandıktan sonra ödemeyi yapacak kişinin kartı cihazın içinden geçiriliyor. Kart sahibinin dijital imzasıyla işlem tamamlanıyor. Fatura da SMS veya e-posta olarak kart sahibine iletiliyor. 300 dolardan ön siparişe açılan standın gönderimleri 8 Haziran’da başlayacak. Lightning bağlantı noktasına sahip stantlar bu yılın sonlarında satışa sunulacak.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Square Stand, iPad’leri POS cihazına dönüştürüyor [Video]” için 2 cevap

  1. Ekomini dedi ki:

    Nasıl tedarik edebiliriz?

  2. Emir BOSTANOGLU dedi ki:

    Square Stand, ne yazik ki şu an için Türkiye’de satılmıyor. iPad veya iPhone’da kullanacağınız Square Register isimli uygulama da Türkiye App Store’unda yer almıyor.