reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars: Battlefront II ilk resmi tanıtımıyla umut vadediyor [Video]

Star Wars sevenler için heyecan uyandıran günler yaşıyoruz. Önce ismiyle büyük bir merak konusu haline gelen Star Wars: The Last Jedi filminin ilk fragmanı gün yüzüne çıktı. Bu yetmezmiş gibi şimdi de Star Wars: Battlefront II‘nin ilk resmi tanıtımı karşımızda.

Electronic Arts tarafından bir anlamda yeniden hayata döndürülen Battlefront serisi eksikleriyle birçok Star Wars hayranını hayal kırıklığına uğratmıştı. Üzerine bir de fiyatlandırma durumu eklenince Battlefront oyunculara isteneni vermekte başarısız olmuştu. Şimdi bu oyun serisi Star Wars: Battlefront II ile devam ediyor. Üstelik tanıtıma bakılırsa bizi ilkinden çok daha doyurucu bir oyun bekliyor.

Star Wars: Battlefront II’nin hikayesi Return of the Jedi ile The Force Awakens arasındaki süreçte gerçekleşiyor. Oyununun ana hikayesinde Iden Versio karakteriyle ilerleme kaydedeceğiz. Bu İmparatorluk komutanı asilerden intikam almak üzere ant içmiş olacak. Dolayısıyla bu sefer hikayeye asilerin değil, İmparatorluktan birinin gözümden bakmış olacağız. Bunun yanı sıra hikaye modunda Luke Skywalker ve Kylo Ren gibi karakterleri de deneyimleme şansı elde edeceğiz.

Tanıtımıyla beğeni toplayan Star Wars: Battlefront II’nin 17 Kasım‘dan itibaren PC, PS4 ve Xbox One platformları için satışa çıkması bekleniyor.

YORUMLAR