reklamı kapat

POPÜLER

Starcraft II Legacy of the Void

Starcraft II: Legacy of the Void’un çıkış tarihi belli oldu [Video]

Blizzard, StarCraft II’nin merakla beklenen ikinci eklenti paketinin çıkış tarihini nihayet açıkladı. Blizzard tarafından yapılan açıklamaya göre Starcraft II: Legacy of the Void adını taşıyan ikinci eklenti paketi 10 Kasım’da satışa sunulacak.

Protoss ırkına odaklanan bir senaryoyu oyunseverlerle buluşturacak olan Legacy of the Void yeni içerikler ve modlarla birlikte gelecek. İşbirliğine dayalı Archon Modu ile oyuncular arkadaşlarıyla tek bir üssün ve ordunun kontrolünü birlikte yürütebilecek. Oyuncular bununla birlikte ayrıntılı planlar geliştirerek düşmanlarını alaşağı etmeye odaklanacak. Oyuncuların teknolojik açıdan son derece ileri olan Protoss ırkının lideri olan Hierarch Artanis rolünü üstleneceği Starcraft II: Legacy of the Void’da Allied Commanders (Müttefik Komutanlar) işbirliği modu da yer alacak. Bu mod oyuncuların arkadaşlarıyla güçlerini birleştirip farklı senaryolarda çarpışırken StarCraft komutanlarından biri olarak oynayıp seviyelerini yükseltmesine imkan tanıyacak. 

Başlangıç bölümünü ve tek oyunculu Protoss hikayesini oynadıktan sonra, Sonuç Bölümünde her ırkın başına gelenleri öğrenerek StarCraft II üçlemesinin hikayesini sona erdirecek Starcraft II: Legacy of the Void’un açılış sinematiğini yukarıdan izleyebilirsiniz.