reklamı kapat

POPÜLER

SteelSeries

SteelSeries’ten üst düzey ses performansı arayanlara oyuncu kulaklıkları

Oyuncular için geliştirdiği aksesuarlarla tanınan SteelSeries, yeni kulaklığını tanıttı. SteelSeries Arctis Pro + olarak adlandırılan kulaklık, SteelSeries’in belirttiğine göre oyuncular için onaylanmış ilk yüksek çözünürlüklü ses sistemine sahip.

Tam çözünürlüklü seslerin dinlenmesine imkan tanıyan kulaklık,  en üst seviye grafik kartlarını, oyun makinelerini ve ekranları tamamlayacak şekilde tasarlanmış durumda. Arctis Pro + GameDAC’ın kablosuz ve kablolu olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor. Ses tutkunlarının beklentilerini karşılayacak ses performansı vadeden kulaklık, yüksek ses kalitesini 40.000 Hz’de sunuyor. GameDAC modelinde 121 dB kapasite sunduğunu ve kulaklıkta -95 dB toplam harmonik distorsiyon + gürültü engelleme teknolojisi kullanıldığını belirtelim. DTS Headphone:X 2.0 teknolojisine destek veren kulaklık, PC haricinde PS4 platformunda da kullanılıyor.

Oyuncuların beklentilerini karşılayan özelliklerle gelen Arctis Pro + GameDAC, Arctis Pro Wireless ve Arctis Pro kulaklıklar oyuncuların üst düzey ses performansı elde etmesine imkan tanıyor.  Şu sıralar oyun odaklı kulaklık arıyorsanız SteelSeries’in kulaklıklarına göz atabilirsiniz. Bu arada unutmadan söyleyelim. GameDAC modeli ek yazılım kullanmadan ayarlara ve kontrollere kolay erişim için bir OLED ekrana sahip.

SteelSeries’ten oyunculara armağan

Arctis Pro Wireless  modelinin yurt dışı fiyatı yaklaşık 330 dolar, GameDAC modelinin fiyatı ise yaklaşık 250 dolar.