reklamı kapat

POPÜLER

Eurorepar Car Service

Stellantis çatısı altında bulunan Eurorepar Car Service, 2024 sonunda 70’den fazla ilde 255 noktaya ulaşmayı hedefliyor

 - Güncelleme: 03 Haziran 2024 12:06

Stellantis çatısı altında bulunan Eurorepar Car Service, 2024 Sonunda 70’den fazla ilde 255 noktaya ulaşmayı hedefliyor.

Bu konuda bir açıklama yapan Stellantis Türkiye Parça ve Servisler Genel Müdürü Mehmet Akın, “Aynı hedefe koştuğumuz bayilerimizle nisan ayının ardından bu sefer de Automechanika fuarında buluştuk. Satış sonrası hizmetlere yönelik önemli hedeflerimiz ve net bir stratejimiz var, bunların üzerinden yeniden geçtik” dedi. Şirket için 2023 yılını çok başarılı geçtiğini hatırlatan Mehmet Akın ek olarak, “Araç sahipleri için güvenilir ve kaliteli bakım ihtiyacını karşılamak için durmadan çalışıyoruz. Şirket olarak ana hedefimiz Türkiye’de zincir servisler arasında, yaygınlık, bilinirlik ve üstün hizmet konularında ilk sırada olmak. Çalışmalarımız ve müşterilerimizin bize olan bağlılığı sayesinde 2023 yılını 66 şehirde toplam 194 servis noktasıyla tamamladık. Geçtiğimiz yıl itibarıyla dünya genelindeki Eurorepar Car Service teşkilatları arasında 7’nci, Avrupa’da ise 6’ncı sıradayız. Şirket olarak bugün itibarıyla 200 servis noktasının üzerine çıktık. Teşkilat olarak bulunduğumuz il sayısı bakımından sektörümüzün en yaygın şirketi konumunda bulunuyoruz” diye konuştu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Resmi paylaşıma göre tüm binek ve hafif ticari araçlar için servis, kontrol, bakım ve onarım hizmeti sunan şirket, uluslararası uzmanlığıyla lojistik desteği ve geniş yedek parça ürün gamına erişimi ile öne çıkıyor. Servis ve kontrol işlemlerinden periyodik bakıma; lastik, akü, debriyaj, egzoz ve fren bakımından klima kontrolleri ve gaz dolum hizmetine kadar geniş çaplı hizmet anlayışıyla çalışan Eurorepar Car Service, mekanik onarımların yanı sıra diyagnostik teşhis de gerçekleştiriyor.

Eurorepar Car Service yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli

İLGİLİ HABERLER