reklamı kapat

POPÜLER

Super Bowl 2016’da yayınlanan en iyi reklamlar

Amerikan Futbolu Ligi NFL’in şampiyonluk maçı olan Super Bowl bu yıl 50’inci kez gerçekleşti. Maçın yanı sıra geceye devre arası şovları, Lady Gaga ve elbette meşhur Super Bowl reklamları damga vurdu. Biz de birkaç saniyesi için milyon dolarlar harcanan reklamlardan bazıları sizler için derledik. İşte Super Bowl 2016’da yayınlanan en iyi reklamlar:

Doğuştan cips bağımlısı olan bir ufaklığın dünyaya gelişini konu edinen Doritos reklamı:

Şampiyonluk yüzü görmemiş eski Amerikan Futbolu oyuncusu Dan Marino ve Oscar’sız usta aktör Alec Baldwin’in Alexa (veya Echo) üzerinden birbiriyle atıştığı, son olarak ünlü rapçi Missy Elliot’un olayları tatlıya bağladığı Amazom reklamı:

Konu ve anlatım itibarıyla kamu spotu gibi duran ancak işin içine Helen Mirren ve bira girince spotluktan çıkan “alkollüyken araç kullanmayın” temalı Budweiser reklamı:

Steven Tyler’ın şekerlerden yapılmış portresinin sınırlarını zorladığı Skittles reklamı:

Dünyanın en sert kahvelerini ürettiğini söyleyen ABD’li Death Wish Coffee Company’nin bizi Valhalla’ya götürdüğü reklamı:

Honda’nın ses sistemlerini öne çıkardığı ve üstelik bunu koyun korosuyla gerçekleştirdiği eğlenceli Honda Ridgeline reklamı:

Mini’nin ünlüler geçidi eşliğinde tüm ön yargılara karşı geldiği reklam: (Reklamda yer alan isimler sırasıyla Abby Wambach, Serena Williams, T-Pain, Randy Johnson, Tony Hawk, Harvey Keitel, Michai Stephens ve Michael Whinnet)

Hyundai Genesis’in Car Finder özelliğine vurgu yapan, evlerden ırak bir babanın yer aldığı Hyundai reklamı:

Otomobil ve reklam deyince aklımıza şüphesiz Audi geliyor. Alman üretici yine “Audi yapmış” dediğimiz bir reklam filmiyle karşımıza. İşte eski astronotun Audi R8’i Ay’a çıkardığı reklam:

YORUMLAR