reklamı kapat

POPÜLER

Dünyanın X-Ray görüşüne sahip ilk akıllı telefonu [Video]

25 Nisan 2017

Her geçen gün yeni bir akıllı telefon satışa çıkıyor ancak bunlardan çok azı bizleri gerçek anlamda heyecanlandırmayı başarıyor. Bunun en büyük nedeniyse tüm akıllı telefonların giderek birbirine benzemesi… Changhong H2 ise eşi benzeri olmayan bir telefonla karşımıza çıkıyor.

Günümüzde akıllı telefonlar birçok özelliği bünyesinde barındırsa da, yapılan yenilikler belirli noktalarla sınırlı kalıyor. Örneğin birden fazla kameraya sahip cihazların ilgi görmesiyle artık tüm akıllı telefonlar çift arka kamera modasına ayak uydurmaya çalışıyor. Bu yüzden söz konusu akıllı telefon olduğunda alternatiflerimizin çok çeşitli olduğunu söyleyemiyoruz. Changhong H2 ise bu noktada öne çıkıyor. Bünyesinde izgeölçere yer veren cihaz bir anlamda Superman’in süper güçlerinden birini cebinize getiriyor. Telefonunuz X-Ray ile çevrenizdeki her şeyi tarayabiliyor. Böylece markette alacağını meyvelerden tutun, kendi vücut yapınıza kadar birçok bilgiye rahatlıkla erişebiliyorsunuz. Yiyeceklerinizin kalorisini ölçerken, vücudunuzdaki yağ miktarını öğrenebiliyorsunuz. Dünyanın X-Ray gürüşüne sahip ilk akıllı telefonunun satış fiyatı ise henüz belli değil.

H2, X-Ray’in yanı sıra 6 inç HD ekran, parmak izi okuyucu ve 3000mAh kapasiteli pile sahip. Artık Çin dışına da gönderilecek olan bu cihazı alabilmek için ön kayıt işlemini buradan gerçekleştirebilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR