reklamı kapat

POPÜLER

Canon EOS 90D ve Canon EOS M6 Mark II sızdırıldı
Canon EOS 90D ve Canon EOS M6 Mark II sızdırıldı

Sürpriz gelişme; Canon EOS 90D ve Canon EOS M6 Mark II sızdırıldı [Video]

Canon’un yeni fotoğraf makineleri sürpriz bir şekilde sızdırıldı. Canon EOS 90D ve Canon EOS M6 Mark II için tüm detaylar karşımıza çıktı.

Canon Avustralya, daha önce benzerini pek görmediğimiz bir hata yaptı ve Canon EOS 90D ve Canon EOS M6 Mark II modellerinin üstündeki perdeyi erkenden kaldırdı. Pazara kısa süre içerisinde dahil edilecek modellerden EOS 90D, standart bir DSLR fotoğraf makinesi. Alışıldık bir gövdesi bulunan DSLR’ın merkezinde 32,5 megapiksel APS-C sensör yatıyor. Gücünü DIGIC 8‘den alan fotoğraf makinesi, hepsi çapraz 45 noktalı bir AF sistemine sahip. 4K 30 fps, Full HD 120 fps video ve saniyede 10 kare seri çekim yapabilen EOS 90D, dokunmatik bir ekranla geliyor. Canon EOS M6 Mark II ise aynasız bir fotoğraf makinesi. Merkezinde 32,5 megapiksel APS-C sensör yer alan model, yine tanıdık bir tasarım taşıyor. DIGIC 8 işlemcisiyle saniyede 14 kare seri çekim yapabilen model, 4K 30 fps ya da Full HD 120 fps video çekebiliyor. OLED vizörü çıkarılabilen fotoğraf makinesi, Eye Detect AF ile göze netlik yaparak bunu otomatik olarak koruyabiliyor.

Canon EOS 90D ve Canon EOS M6 Mark II sızdırıldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Canon EOS 90D ve Canon EOS M6 Mark II devrimsel modeller değil

Fiyatları henüz bilinmeyen fotoğraf makineleri, pazarda çok fazla heyecan yaratmayı başarabilmiş değil. Özellikle Sony’nin modelleri karşısında işi zor olan her iki model de bakalım tam olarak ne zaman tanıtılacak?

Videolar