reklamı kapat

POPÜLER

iPhone

Tanıtıma sayılı günler kala iOS 12 konsepti gün ışığına çıktı

iOS 12’nin tanıtılmasına sayılı günler kala işletim sisteminin konsept görselleri ortaya çıktı. Konsept görsellere bakıldığında kilit ekranıyla ilgili yenilikler göze çarpıyor. iOS 12, kilit ekranındaki Apple Watch benzeri komplikasyonları destekliyor.

Kullanıcılar kolay erişim için kilit ekranına yerleştirmek için dört farklı kısayolu seçebiliyor. Simgelerden herhangi birinde 3D Touch‘ı kullanmak ayrıntılı bir görünüm sunuyor. Görüntülerde de görüldüğü gibi, komplikasyonlar telefon uygulamasına, hava durumu bilgilerine, müziğe, hisse senetlerine ve daha fazlasına hızlıca erişmeye imkan tanıyor. Komplikasyonlara ek olarak, iPhone X kullanıcıları için sürekli açık ekran özelliğinden söz ediliyor. Bilindiği üzere iPhone X’la birlikte kullanılmaya başlanan OLED ekran enerji tasarrufuna imkan tanıyor. iPhone X’da sürekli açık ekran özelliği kullanılsa dahi telefonun çok az enerji tükeceği belirtiliyor. iOS 12 ile birlikte uzun zamandır kullanıcılar tarafından beklenen karanlık mod özelliğinin de gelmesi muhtemel.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 12’nin tanıtılmasına sayılı günler kaldı

4 Haziran’da gerçekleşecek Apple etkinliğinde gün ışığına çıkacak iOS 12, watchOS 5, tvOS 12 ve macOS 10.14 hakkındaki tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

İlgili Video

iPhone X için yeni reklam