reklamı kapat

POPÜLER

Jaguar I-Pace

Tanıtımına sayılı günler kala 500 kilometre menzilli Jaguar I-Pace’ten ilk resmi fotoğraflar geldi

Cenevre Otomobil Fuarı öncesinde ilk resmi tanıtımı bu hafta içerisinde yapılacak Jaguar I-Pace, seri üretime hazır versiyonundan ilk görsellerle karşımızda.

1 Mart Perşembe günü Türkiye saati ile 21:00‘da gerçekleştirilecek olan tanıtım etkinliği için sayılı günler kalan Jaguar tarihinin ilk elektrikli otomobili I-Pace, 2016 yılından beridir belli aralıklarla gündeme gelen bir model. Konsept versiyonu gerek iç gerek dış tasarımıyla büyük beğeni kazanan aracı seri üretimde de bu forma sadık bir şekilde üreteceğini duyuran Jaguar, tanımına dört gün kala paylaştığı ilk fotoğraflarla sözünde durduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Geçtiğimiz günlerde kamuflajlı olarak, öne çıkan teknik bilgileri de paylaşılan araç Tesla öncesinde Türkiye pazarına sunulacak önemli elektrikli otomobillerden birisi olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ortanca kardeş

I-Pace’e kuş bakışı bir açıyla bakabildiğimiz iki karelik görsellerde, aracın aile içerisinde ebatsal olarak tam ortaya yerleştiğini net bir şekilde görebiliyoruz. E-Pace ile F-Pace arasında konumlanacak olan araçta, 45 dakikadan daha kısa bir sürede yüzde 80 seviyesine kadar batarya dolum oranın yakalanabildiği ve maksimumda 500 kilometrelik menzil değerine sahip olacağı resmi olarak açıklanmıştı. Konsept versiyonunda 400 beygir güç, 700 Nm tork ve 4,5 saniyenin altında 0-100 gibi değerler sunan Jaguar I-Pace’in, seri üretimde de bu değerlere yakın olmasını bekliyoruz. Bir veya iki gün içerisinde daha da detaylanmasını beklediğimiz modelle ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.