reklamı kapat

POPÜLER

Jaguar I-Pace

İyileştirme geliyor; Jaguar I-Pace menzil değeri için ücretsiz güncelleme

Sadece menzil değeriyle sınırlı kalmayan Jaguar I-Pace güncellemesi, kullanıcıların deneyimine doğrudan etki edecek niteliklerde.

Advertisement

Jaguar tarihinin ilk elektrikli hamlesi olarak asfalta inmesinin ardından yılın otomobili ödüllerinde de ipi göğüsleyen I-Pace için iyi bir başlangıç sözünü kullanmak çok da yanlış sayılmaz. Tasarım noktasında markasının karakteristik noktalarıyla ilgi çekmeyi başaran bu önemli hamle için hala gelişim süreci devam ediyor. Elektrikli otomobillerinden önemli getirilerinden birisi olan güncelleme desteği sayesinde ufak bir iyileştirme alacağı açıklanan Jaguar I-Pace, bu dokunuşka birlikte menzil oranında iyileşmeyi de beraberinde getirecek. Markanın bir kullanıcıya attığı elektronik posta üzerinden ortaya çıkan detaylarda, araçlardaki menzilin yüzde 8 oranında ileriye taşınması planlanıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jaguar I-Pace güncellemesi sadece menzille sınırlı kalmayacak

Halihazırda EPA standartları gereği 376 kilometre menzil kat edebildiğini bildiğimiz I-Pace’in, bu dokunuşla birlikte yaklaşık 405 kilometre seviyelerine erişeceğini görüyoruz. Bu da özellikle şehir içi kullanımın ötesinde bile varlığını hissettirebilecek bir iyileştirme olarak değerlendirilebilir. Markanın açıklamaları aslında sadece bununla sınırlı kalmıyor. Güncelleme menzil ile birlikte ECO sürüş modunda daha iyi verimlilik, tork iletim sisteminde iyileştirme, rejeneratif fren sisteminde ve akü kullanımında optimizasyonu gibi maddelerin de geleceğini söyleyebiliriz. Tüm bu işlevsel noktaların yanında aracın göstergelerindeki grafiklerde de yenilikler kullanıcıları bekliyor olacak. Jaguar, araç sahiplerine kısa süre içerisinde servislere uğraması için iletişim kuracak.

İlginizi çekebilir

E-Type Zero