reklamı kapat

POPÜLER

TCL 43L5A

Android TV’li TCL 43L5A televizyon için yeni BİM fırsatı [14 Haziran 2024]

TCL 43L5A televizyon için yeni BİM kampanyası açıklandı. 14 Haziran 2024‘te piyasaya sürülecek televizyon 43 inçlik ekran boyutu sunuyor.

Android TV desteğiyle göze çarpan TCL 43L5A modelinde kullanıcılar uygulamalar ve oyunlar yükleyebiliyor.  YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi popüler video servislerinin yer aldığı televizyonda dahil uydu alıcısı da var.  Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 2 adet 9.5 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran cihazda Wi-Fi ve Bluetooth 5.0 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor. Wi-Fi sayesinde kablosuz internet deneyimi sağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL 43L5A televizyonun indirimli fiyatı ne kadar?

Televizyonla birlikte gelen uzaktan kumanda da video servislerine hızlı erişmek için tuşlar da yer alıyor. İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 7.999 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Uygun fiyata bir televizyon satın almayı düşünüyorsanız bu kampanya göz ataabilirsiniz. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın