reklamı kapat

POPÜLER

TCL 50P735

TCL 50P735 4K televizyon için indirim fırsatı [Eylül 2023]

TCL 50P735 akıllı televizyon için indirim fırsatı geldi. Bizim haberde bahsettiğimiz model televizyonun 50 inçlik modeli olsa da cihazın farklı ekran boyutu seçenekleri de piyasada bulunuyor.

4K HDR desteğine sahip olan TCL 50P735 modelinde Google TV özelliği bulunuyor. Bu sayede televizyona uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor. Netflix, Amazon Prime Video ve YouTube gibi uygulamaların kullanılabileceği televizyon DCI-P3 standardında yüzde 93’e varan geniş bir renk yelpazesi sunuyor. 60 Hz MEMC algoritması ile daha az hareketli görüntü bulanıklığı ve daha az görüntü yırtılması oluyor. Üst televizyon modellerde olduğu gibi bu modelde de Dolby Vision teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji evde sinema deneyimi yaşamaya imkan tanıyor. Ses tarafında Dolby Atmos desteği de sunan televizyonda HDMI 2.1 bağlantısı yer alıyor. HDMI 2.1 ve ALLM sayesinde oyun oynarken düşük gecikme sağlanıyor. Google Asistan desteği sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak kontrol edebiliyor.

TCL 50P735 televizyonun indirimli fiyatı ne kadar?

Cihazda bununla birlikte dahili uydu alıcısı da bulunuyor. Bu destek sayesinde kullanıcılar harici bir uydu alıcısına ihtiyaç duymadan uydudaki kanalları izleyebiliyor. Pek tabii bunun için bulunduğunuz binada bir çanak antenin olması gerekiyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan televizyonun indirimli fiyatı ise 16.487 TL. Teknolojik cihazlarda uygulanan yeni indirim haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

TCL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın