reklamı kapat

POPÜLER

TCL Moveaudio S600

TCL imzalı kablosuz kulaklıkların Türkiye fiyatları açıklandı

TCL uygun fiyatıyla dikkat çeken yeni kablosuz kulaklıklarını Türkiye’de satışa sundu. TCL Moveaudio S150, Moveaudio S200 ve Moveaudio S600 modelleri gelişmiş özellikleriyle göze çarpıyor.

13 mm hoparlöre sahip TCL Moveaudio S150 IPX4 sertifikasıyla suya, toza ve tere karşı dayanıklı. Kulak içi yapısı sayesinde arka plandaki gürültüler azalıyor ve kullanıcılar en gürültülü ortamlarda bile net görüşmelerin keyfini çıkarıyor. Akıllı kontrol imkanı da tek bir dokunuşla kolay bir kullanım sunuyor. Tek kullanımda 3,5 saate, şarj kutusuyla 20 saate varan batarya ömrüyle müzik deneyimi kesilmeden devam ediyor. TCL Moveaudio S150, 249 TL‘den kullanıcılarla buluşuyor.

TCL Moveaudio S200, dış gürültüyü ortadan kaldırmak ve kullanıcının sesine odaklanmak için beamforming teknolojisi kullanan dört dahili mikrofondan faydalanıyor. Kulaklık IP54 sertifikasına da sahip. Akıllı kullanım tespit özelliği sayesinde kulaklık takıldığında veya çıkarıldığında otomatik olarak müziği başlatıyor ya da durduruyor. TCL S200 True Wireless kulaklıklar tek kullanımda 3.5 saate varan ya da şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında 23 saate varan batarya ömrü sunuyor. Kulaklığın Türkiye’deki fiyatı ise 499 TL.

TCL Moveaudio S600 ailenin üst sekment modeli olarak karşımıza çıkıyor. Her kulaklıkta ortam gürültüsünü azaltan dahili üç mikrofon sayesinde gelişmiş bir ses deneyimi ve kristal netliğinde telefon görüşmeleri mümkün oluyor. Kulaklık Bluetooth 5.0 bağlantı noktasına destek veriyor. Tek bir şarjla 8 saate varan, şarj kutusuyla da 32 saate varan batarya ömrü sunan bu kulaklıklar, hafif olmasının yanında ergonomik tasarımıyla rahat bir kullanım sunuyor. Kulaklıktaki IP54 derecesi de cihazın suya, toza ve tere karşı korunmasını sağlıyor. Kulaklığın fiyatı ise 799 TL.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun Türkiye’de de satılan ilk akıllı saati