reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

TCL Moveaudio S180

TCL Moveaudio S108

TCL Moveaudio S600

TCL Moveaudio S600

TCL imzalı yeni kablosuz kulaklıklar Türkiye’de; işte kulaklıkların fiyatları

TCL Moveaudio ürün ailesine iki yeni ürün ekledi. TCL Moveaudio S108 ve S180 olarak adlandırılan kulaklıklar uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Advertisement

Gelişmiş ses engelleme özelliğiyle gelen Moveaudio S180’de aynı zamanda gürültü izolasyon teknolojisi de bulunuyor. Çift mikrofonlu hüzme biçimlendirici algoritmasına sahip olan kulaklık ortamdaki gürültüden etkilenmeden arama sırasında söylenenleri duymayı kolaylaştırıyor. TCL Moveaudio S108 ise, arama sırasında arkadaki sesleri ortadan kaldıran ENC teknolojisini kullanıyor. Bu teknoloji arka planda olulaşabilecek gürültüyü azaltarak kullanıcıların daha iyi konuşma deneyimi gerçekleştirmesine imkan tanıyor. Yeni modeller aynı zamanda artırılmış bağlantı ve kolay kullanım olanağı da vadediyor. Moveaudio S600 ve Moveudio S180’de bulunan şeffaflık modu sayesinde kullanıcılar kulaklığı çıkarmadan etrafındaki sesleri duyabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL imzalı yeni kablosuz kulaklıkların Türkiye fiyatları ne kadar?

İki modelde de bulunan akıllı kullanım tespiti ise kulaklık takıldığında veya çıkarıldığında otomatik olarak müziği başlatıyor ya da durduruyor. TCL Connect uygulaması ile birlikte kullanılabilen TCL Moveaudio S600’ün özellikleri kullanıcının tercihine göre ayarlanabiliyor ve bu sayede kolayca kişiselleştirilebiliyor. Koyu gri, inci beyazı ve ultra mat siyah renk seçenekleriyle gelen S600’ün fiyatı 1.499 TL. İnci beyazı ve kömür renk seçenekleri sunan S180’ün fiyatı ise 1.049 TL. İnci beyaz renk seçeneğine sahip olan S108’ün fiyatı ise 699 TL.

İlginizi Çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın