reklamı kapat

POPÜLER

Skywell ET5

Teslimatlar başladı; Türkiye’de satışa sunulan Skywell ET5 için ilk rakamlar geldi

Şubat ayı itibarıyla teslimatları başlayan Skywell ET5, karşılaştığı ilgiyle gelecekteki beklentileri de artırıyor.

Kasım 2021’de Türkiye pazarı için tanıtımı gerçekleştirilen Skywell ET5, aradan geçen zaman diliminin ardından ilk sahiplerine buluşmaya başlıyor. Markanın şubat ayı itibarıyla teslimatlar için operasyonlara başladığı ET5 için ilk aşamada dile getirilen satış beklentilerini kolaylıkla yakalayabileceğini ortaya koyan bir performans şu anda masada. Tanıtımının gerçekleştirildiği ilk günden bu yana 270 adetlik sipariş alımının gerçekleştirildiği duyurulan ET5 ile birlikte Ankara, İzmir, İstanbul ve Kayseri gibi büyük şehirlerde bayiler devreye giriyor.

SKYWELL ET5

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Skywell ET5 için büyük ilgi var

Şubat ayı sonu itibariyle ilk müşteri teslimatlara başladıklarını vurgulayan SKYWELL Türkiye CEO’su Mahmut Ulubaş; “Türkiye’nin ilk D segmenti %100 elektrikli SUV’u olan modelimize farklı kesimlerden çok büyük bir ilgi var. Tanıtımını gerçekleştirdiğimiz ilk günden bu yana 4 ay gibi kısa bir sürede 270 adetlik sipariş aldık. Ankara, İzmir, İstanbul ve Kayseri gibi büyük şehirlerde SKYWELL showroom’larımızı devreye aldık. Bu noktalarda, sıradan bir otomobil showroom’undan çok daha farklı, üst düzey bir deneyimi müşterilerimize sunarken, hem test sürüşlerimize hem de teslimatlarımıza başladık. Ulu Motor güvencesiyle teslimatlarına başladığımız araçlarımız ile Türkiye otomotiv pazarına ilkleri soktuk. Şiparişlerini aldığımız araçlarımızın teslimatlarına Ulu Motor güvencesiyle başladık. Bu sene için koyduğumuz 1.000 adetlik satış rakamına kısa süre içerisinde ulaşacağımızı düşünüyorum” ifadelerine yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ET5’in altyapı elemanlarına baktığımızda 150 kW’lık güç üreten elektrik motoruyla donatıldığını görüyoruz. Bu motorla birlikte kullanıcılar 0’dan 100 km/s hıza 7.9 saniyede ulaşabiliyor. 520 kilometre menzile olanak sağlayan batarya içinse Ulu Motor tarafından 8 yıl 150 bin kilometre garanti süresi veriliyor. 3 farklı donanım seviyesi ile kullanıcılara sunulan modelin 840.000 TLTL’lik başlangıç fiyatı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili video

Yeni HR-V