reklamı kapat

POPÜLER

Tinder kullanıcılarını öne çıkaracak yeni bir özelliği deniyor

Meşhur çöpçatanlık uygulaması Tinder yeni bir özelliği hayata geçirmeye hazırlanıyor. Tinder Boost olarak adlandırılan bu özellikle kullanıcılar 30 dakika boyunca profillerinin öne çıkmasını sağlayabilecek.

Basit bir çöpçatanlık platformu olmanın ötesine geçmek isteyen Tinder şimdiye kadar pek çok farklı özelliği uygulamaya dahil etmişti. İlgi çeken özellikler arasında Tinder Plus ve Tinder Social‘ı sayabiliriz. Şimdi bunların arasına Tinder Boost da dahil olacak.

Tinder Boost oldukça basit bir fikre dayanıyor. Uygulamadan istediği verimi alamayanlar ya da daha fazla insanla tanışmak isteyenler hesaplarını öne çıkarma fırsatı elde ediyor. 30 dakika süren bu öne çıkarma işlemi profilinizi gören ve etkileşime geçen insan sayısının artmasına yardımcı oluyor. Tüm Tinder kullanıcıları haftada bir kez ücretsiz olarak bu özelliği kullanabilecek. Profilini daha sık öne çıkarmak isteyen kullanıcılarınsa ekstra ödeme yapması gerekecek. Şimdilik Tinder’ın bunun için ne kadar ücret talep edeceği bilinmiyor.

Tinder ilgi uyandıran bu uygulamayı şimdilik sadece Avustralya‘da deniyor. Bu yeni özelliğin kısa zamanda dünya geneline açılması bekleniyor.

YORUMLAR