reklamı kapat

POPÜLER

Togg T10X LOG Tasarım

Togg T10X fiyatlarında güncellemeye gidildi

Tamamen elektrikli “yerli” SUV modeli Togg T10X için satış fiyatlarında bir güncellemeye gidildi.

Geçtiğimiz aylarda yapılan zam sonrasında T10X V1 RWD Standart Menzil 1.430.000 TL, T10X V2 RWD Standart Menzil 1.550.000 TL, T10X V2 RWD Uzun Menzil ise 1.820.000 TL olmuştu. Kısa süre önce yapılan güncellemeyle birlikteyse fiyat listesinde paket ve fiyat açısından değişiklik oldu. Artık resmi sitede V1 RWD Standart Menzil için 1.432.600 TL fiyat listeleniyor. Artık ortada V1 RWD Uzun Menzil yer alıyor ve onun için 1.673.000 TL fiyat listeleniyor. V2 RWD Uzun Menzil içinse 1.823.000 TL fiyat karşımıza çıkıyor. Togg tarafından araç için geçtiğimiz hafta şu açıklama yapılmıştı: “Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg, 2024 yılında daha fazla T10X’i kullanıcılarla buluşturmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 2024 yılındaki sipariş sürecini açıklayan Togg’da bu yıl çekiliş yapılmayacak, teslimatlar sipariş sırasına, konfigürasyon özelliklerine ve bunlara bağlı üretim planlamasına göre gerçekleşecek. 6-10 Ocak tarihleri arasında 2023 yılında yapılan çekilişte yedek listede yer alan kullanıcılar için konfigürasyonlarını güncelleme imkanı sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

15-19 Ocak tarihleri arasında 2023 yılı nisan ayında yapılan çekilişe katılan ancak sipariş hakkı kazanamayan kullanıcılara sipariş oluşturma önceliği verilecek. 20 Ocak itibarıyla da sipariş ekranları tüm bireysel kullanıcılar için açılacak. Togg, 2024 yılında kurumsal kullanıcılardan da sipariş toplayacak.” Şirket bugün ayrıca şunları da aktardı:

“Akıllı cihazda kullanılan güvenlik ve konfora yönelik yazılımları sürekli güncelleyerek cihazların yıllarca yeni kalmasını ve bu sayede yüksek bir ikinci el değerine sahip olmasını hedefleyen Togg, 2024 üretim yılı T10X’lerdeki donanım versiyonları ve içerikleri hakkında şu bilgileri paylaştı: Standart 18 inç jantlara sahip olan V1 donanım tipi, kablosuz şarj, anahtarsız giriş, akıllı telefonla akıllı erişim alt yapısı, karartmalı arka camlar ve otomatik kararan iç dikiz aynası özelliklerine sahip “teknoloji ve konfor” paketiyle sunuluyor.

Kullanıcılar isterlerse arkadan itişli V1 donanım tipini uzun menzil seçeneğiyle de satın alabilecekler. Standart 19 inç jantlara sahip olan V2 donanım tipinde ise V1’de sunulan özelliklere ek olarak; elektrikli, ısıtmalı ve hafızalı ön koltuklar, elektrikli bagaj kapağı, çevre görüş park kamerası, otomatik park asistanı, suni deri koltuklar ile ön cam ve ısıtmalı arka koltuk özelliklerini içeren “kış paketi” ve acil durumlarda kendiliğinden devreye giren çocuk tespit sistemi standart olarak sunuluyor.”

Togg T10X haberleri yanında bu da ilginizi çekebilir: İddialı AR gözlük Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition tanıtıldı

İLGİLİ HABERLER