reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 55UA3E63DT

Android TV’li Toshiba 55UA3E63DT 4K televizyon için indirim kampanyası [Nisan 2024]

Toshiba 55UA3E63DT televizyon için yeni bir fırsat var. 55 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon büyük ekran boyutuyla göze çarpıyor.

Akıllı özelliklerle de göze çarpan Toshiba 55UA3E63DT modelinde akıllı telefonlarda veya tabletlerde olduğu gibi popüler video servisleri de izlenebiliyor. Bu uygulamalar arasında Netflix, Amazon Prime ve Exxen gibi video uygulamaları yer alıyor. Toshiba televizyonun ekran çözünürlüğü ise 4K. Video servislerindeki 4K içerikleri izlemeye olanak sağlayan televizyonun bağlantı tarafında iki adet USB bağlantısı bulunuyor. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği yer almıyor. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Televizyonda akıllı telefonlarda olduğu gibi Android işletim sistemi bulunuyor. Android TV yüklü gelen televizyona farklı uygulamalar ve oyunlar da yüklemek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 55UA3E63DT televizyonun indirimli fiyatı ne kadar?

Google Asistan desteği sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak da kontrol edebiliyor. Onkyo tarafından tasarlanan hoparlörlerle güçlü bir ses performansı da elde edilebiliyor. Tlevizyonun fiyatı 16.999 TL‘den 15.999 TL‘ye gerilemiş durumda. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor.
Toshiba

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER