reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 65UL2163DT

65 inçlik Toshiba 65UL2163DT için yeni A101 kampanyası açıklandı [7 Mart 2024]

Toshiba 65UL2163DT televizyon için yeni A101 fırsatından söz edelim. 7 Mart‘ta A101 katalogunda yer alan televizyon 65 inçlik ekran boyutuna sahip bir 4K televizyon olarak karşımıza çıkıyor.

Büyük ekran boyutu ve yüksek çözünürlük desteğiyle öne çıkan cihazda Tru Resolution adı verilen bir teknoloji de göze çarpıyor. Bu teknoloji standart çözünürlükteki görüntüleri 4K çözünürlüğe taşıyor. Toshiba 65UL2163DT modelinde yer alan bu teknoloji sayesinde normal televizyon yayınlarında da görüntü kalitesinde bir artış elde etmek mümkün. Toshiba 65UL2163DT modeline kulaklık ve klavye gibi aksesuarlar bağlanabiliyor. Çeşitli bağlantı girişlerinin yer aldığı televizyonda bununla birlikte çocuk kilidi de bulunuyor. Zaman ayarı özelliği sayesinde kullanıcılar istedikleri saat dilimini ayarlayarak cihazın otomatik kapanmasını da sağlayabiliyor. Dolby Vision ve HDR teknolojisinin de kullanılması sayesinde 65UL2163DT gelişmiş renk kontrastına imkan tanıyor. Televizyon sehpa üzerinde kullanılabileceği gibi duvara da monte edilebiliyor. Üç adet HDMI bağlantı noktasına destek veren televizyonda Wi-Fi özelliği de mevcut. Televizyonda bununla birlikte Wireless Display özelliği de bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar bilgisayarlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona yansıtabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 65UL2163DT medya oynatıcılarına ihtiyaç duymadan çok sayıda video uygulamasına destek veriyor

Televizyon akıllı telefonlarda veya tabletlerde olduğu gibi YouTube, Netflix, Amazon Prime Video ve Exxen gibi uygulamalar da kullanılabiliyor.  Piyasada daha yüksek fiyata satılan telefonun A101’deki fiyatı ise 20.999 TL. Taksitli satış fiyatı 22.259 TL olan televizyon Vestel’in 3 yıllık servis güvencesiyle geliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER