reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba-65UL2163DT

Toshiba 65UL2163DT 4K TV için yeni fiyat avantajı [23 Kasım 2023]

Toshiba 65UL2163DT televizyon için yeni bir kampanya var. Önümüzdeki hafta yeniden A101’de satışa çıkacak televizyon 65 inçlik ekran boyutunu uygun fiyata sunuyor.

4K çözünürlük desteği de sunan modelde Tru Resolution adı verilen bir özellik bulunuyor. Bu özellik  4K olmayan içeriklerin kalitesini artırmaya imkan tanıyor. Bu teknoloji sayesinde normal televizyon yayınlarında da görüntü kalitesinde bir artış elde etmek mümkün. Toshiba 65UL2163DT modeline kulaklık ve klavye gibi aksesuarlar bağlanabiliyor. Çeşitli bağlantı girişlerinin yer aldığı televizyonda bununla birlikte çocuk kilidi de bulunuyor. Zaman ayarı özelliği sayesinde kullanıcılar istedikleri saat dilimini ayarlayarak cihazın otomatik kapanmasını da sağlayabiliyor. Dolby Vision HDR teknolojisinin de kullanılması sayesinde 65UL2163DT gelişmiş renk kontrastına imkan tanıyor. Televizyon sehpa üzerinde kullanılabileceği gibi duvara da monte edilebiliyor. Üç adet HDMI bağlantı noktasına destek veren televizyonda Wi-Fi özelliği de mevcut. Televizyonda bununla birlikte Wireless Display özelliği de bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar bilgisayarlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona yansıtabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 65UL2163DT çok sayıda video uygulamasına destek veriyor

YouTube, Netflix, Amazon Prime Video ve Exxen gibi uygulamaların da ön yüklü olarak geldiği televizyonda kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri izleyebiliyor. Peşin satış fiyatı 16.499 TL olan televizyonun taksitli fiyatı ise 17.324 TL. Televizyon Vestel’in 3 yıllık servis güvencesiyle geliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın