reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 40T5300

Samsung 40T5300 televizyon için yeni A101 fırsatı [Kasım 2023]

Samsung 40T5300 televizyon için yeni A101 fırsatı var. 23 Kasım‘da A101’de yeniden satışa sunulacak televizyon ufak ekran boyutuna sahip televizyon arayanlara hitap ediyor.

Uygun fiyatıyla da dikkat çeken model 40 inçlik ekran boyutu sunuyor. Full HD çözünürlük desteğiyle gelen televizyonda HDR özelliği de bulunuyor.   Yüksek dinamik aralık özelliği, en karanlık sahnelerde daha iyi bir görüntü kalitesine imkan tanıyor. PurColor özelliğiyle canlı bir görüntü deneyimi vadeden Samsung 40T5300 modelinde uzaktan erişim özelliği de yer alıyor. Uzaktan erişim, bilgisayarların ekranını TV ekranına kablosuz olarak yansıtmaya olanak tanıyor. Microsoft Office 365 kullanarak dosyalara erişmek veya belgeler üzerinden çalışmak da mümkün. Televizyonda kullanılan ultra net görüntü özelliği orijinal içeriği analiz ediyor ve gelişmiş ayrıntılar sunmak için gelişmiş bir algoritma kullanarak yüksek kaliteli görüntüsü sunuyor. 2 yıl Samsung Türkiye garantisiyle gelen televizyonda iki adet HDMI ve bir adet USB bulunuyor. Kullanıcılar HDMI desteği sayesinde HDMI destekli bilgisayarlarındaki içeriklerini kabloyla aktarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 40T5300 modelinde AirPlay desteği var mı?

Akıllı TV özelliğine de destek veren modelde bununla birlikte AirPlay 2 özelliği de var. iOS veya macOS kullanıcıları bilgisayarlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor. Televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ise 10.499  TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satılıyor. Televizyonun taksitli fiyatı ise 11.024 TL. Kampanya önümüzdeki hafta geçerli olacak.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER