reklamı kapat

POPÜLER

Voyah Dream

Çinli Voyah, üst düzey MPV’si Dream için Türkiye fiyatını açıkladı

Çinli otomobil firmalarından olan Voyah, üst düzey MPV’si Dream için Türkiye fiyatını resmi olarak açıklandı.

Bu konuda yapılan açıklama şöyle oldu: “Voyah Dream ülkemizde HIGH donanım paketiyle satışa sunulurken, sınırlı sayıdaki lansmana özel fiyat ise 6.999.000 TL olarak belirlendi. Dream HIGH, 435 HP güç ve 620 Nm torka sahip %100 elektrikli lüks MPV; tork dağılımı yapabilen 4WD çekiş sistemi ve otomatik şanzımanına ek olarak, havalı süspansiyonlarıyla muhteşem konfor özelliklerini, çevreci mobilite formunda kullanıcılarıyla buluşturuyor. Uzunluğu 5.3 metreyi aşan Voyah Dream, 2+2+3 kişilik iç mekanında tüm yolcular için benzersiz konfor ve lüks deneyimi yaşatıyor. Isıtma, havalandırma ve masaj özellikli koltuklar, Dynaudio müzik sistemi, 64 farklı renkte ayarlanabilen iç ambiyans aydınlatması, 1.4 metre genişliğindeki, 3 ekranı barındıran kokpiti, ultra-gelişmiş işletim sistemli teknolojik altyapısı ile Voyah Dream, geleceğin lüks ve  konforlu seyahatlerini bugünden yaşamak isteyenlere hitap ediyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dream ve Türkiye macerası hakkında daha önce yapılan resmi açıklama ise şöyle olmuştu : “Çin’in en büyük otomotiv şirketlerinden Dongfeng çatısı altında yer alan, premium elektrikli otomobil üreticisi Voyah, amiral gemisi olarak konumladığı lüks MPV modeli Dream’i, Türkiye’de 35 yılı aşkın otomotiv sektörü tecrübesiyle faaliyet gösteren Marcar Otomotiv A.Ş. tarafından satışa sunmaya hazırlanıyor. Çin’de ön siparişe açıldığı gün 4.000 adetten fazla sipariş alan Voyah Dream’in, Marcar tarafından Türkiye’deki ön sipariş alımlarının kasım ayından itibaren başlatılması planlanıyor. 435 HP güç ve 620 Nm tork sunabilen tamamen elektrikli lüks MPV, tork dağılımı yapabilen dört tekerlekten çekiş sistemi ve otomatik şanzımanına ek olarak, havalı süspansiyonlarıyla muhteşem konfor özelliklerini, çevreci mobilite formunda kullanıcılarıyla buluşturuyor. 5.3 metreyi aşan uzunluğundaki Dream, 2+2+3 kişilik iç mekanında tüm yolcular için benzersiz bir konfor ve lüks deneyimi yaşatıyor.

Isıtma, havalandırma ve masaj özellikli koltuklar, Dynaudio müzik sistemi, 64 farklı renkte ayarlanabilen ortam aydınlatması, 1.4 metre genişliğindeki kenarsız yapılı, 3 ekranı barındıran kokpiti, ultra-gelişmiş işletim sistemli teknolojik altyapısıyla Voyah Dream, geleceğin konforlu seyahatlerini bugünden yaşamak isteyenlere hitap ediyor.”

Voyah Dream yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu