reklamı kapat

POPÜLER

Toyota C-HR ile Street Fighter dünyasına yolculuk [Video]

Toyota’nın sevilen crossover modeli C-HR, Street Fighter’ın dünyasına dalarak amansız bir mücadelenin içerisine dahil oluyor.

Bir tarafta satış rakamlarıyla uzun yıllardır dünyanın en çok ilgi gören markalarından bir tanesi olan Toyota, diğer tarafta oyun tarihinin en çok benimsenen oyunlarından olan Street Fighter efsanesi. Geriye yaslanıp birbirinden bu kadar ayrı kulvarlarda seyreden iki ayrı efsanenin ortak bir noktada nasıl buluşabileceğini düşündüğümüzde çoğumuz bir çıkış yolu bulamayabilir. Lakin artık bu iki efsane bir projede bir araya geldi. Ortaya ise çoğu kişiyi çocukluğuna götürecek olan çok güzel görüntüler çıktı.


Geçtiğimiz günlerde Ölümcül Deney, Beşinci Element ve Ultraviolet gibi filmlerle önemli bir hayran kitlesine sahip olan Milla Jovovich ile bir araya gelerek kısa sürede sevilen bir model haline gelen modeli C-HR’a özel bir reklam filmi projesi gerçekleştiren Toyota, yeni modelini bu sefer Street Fighter’ın çekişmeli dünyasına dahil etti. Toyota Japonya’nın resmi Youtube hesabı üzerinden yayınlanan videoda Street Fighter karakterlerinin dünyalarına balıklama bir dalış yapan C-HR’ın Mr. Bison ve Ryu ile giriştiği kavgadan başarılı ayrılıp ayrılmadığını hep beraber izliyoruz. Haberimizin içerisindeki diğer videoda Toyota’nın yine C-HR için gerçekleştirdiği ve oyuncak arabalarla yapılmış reklam filmini izleyebilirsiniz.

VİDEO

BONUS VİDEO