reklamı kapat

POPÜLER

Bethesda’dan eşi benzeri olmayan bir mobil oyun geliyor

Aslında genelde PC ve konsollara geliştridiği birbirinden başarılı oyunlarla tanınan Bethesda, son zamanlarda Fallout Shelter ile mobil platformlarda da adından söz ettirmişti. Bethesda bu alandaki ilgiden oldukça memnun kalmış olacak ki yeni bir mobil oyun geliştirmek için kollarını sıvıyor.

Yapılan röportajda konuşan Bethesda’nın üst düzey isimlerinden Todd Howard, geliştirdikleri mobil oyunla ilgili olarak birkaç ipucu verdi. Üzerinde çalıştıkları yapımın benzersiz ve kendi alanında tek olduğunu ifade eden Howard, yapım aşamasında herhangi bir oyundan etkilenmediklerini dile getirdi. Fallout Shelter’in büyük başarısını nasıl karşıladıkları konusunda açıklamalar da yapan Howard, bu başarıyı kendilerinin bile beklemediğini belirtti. Toplamda 75 milyona ulaşan oyunun kendileri için büyük bir sürpriz olduğuna değindi. Fallout Shelter’ın çok özgün bir yapıda olduğunu ve bu sayede başarıya ulaştığını belirten Todd Howard, yeni geliştirdikleri oyunda da bu şekilde benzersiz bir oynanış sunmak istediklerini sözlerine ekledi.

Bethesda’nın üzerinde çalıştığı oyunun konusu, oynanışı veya diğer özellikleriyle ilgili olarak henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Ancak yapılan açıklamalara bakılırsa gerçekten de heyecan verici bir oyun bizleri bekliyor gibi görünüyor. Fallout Shelter’ın başarısını devam ettirip ettiremeyeceğini merak ettiğimiz oyunla ilgili detayların önümüzdeki dönemlerde netleşmesi bekleniyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Bethesda’dan eşi benzeri olmayan bir mobil oyun geliyor” için bir cevap

  1. Cengizhan Patan dedi ki:

    Skyrim mobile gelse efsane olur