reklamı kapat

POPÜLER

Fallout 4’le beraber Pip-Boy da geri dönüyor

Bethesda, Fallout 4‘le beraber Pip-Boy replikasını da duyurmuş ve koleksiyon versiyonunu ön sipariş veren kullanıcılara göndermişti. Eğer o zaman bir Pip-Boy almadığınız için üzülüyorsanız müjde. Oyunun “Game of the Year” versiyonu Pip-Boy’u geri getiriyor.

Wasteland’e dönmeye hazırsanız Fallout 4: Game of the Year Edition 26 Eylül’de satışa sunulacak. Survival mod da dahil olmak üzere oyun tüm güncellemeler, grafik geliştirmeleri ve yapılan pek çok yenilikle beraber geliyor. Bethesda’nın yaptığı açıklamaya göre 200’den fazla ödül kazanan Fallout 4, hayatta kalmanın inceliklerini sonuna kadar yaşamanızı sağlıyor. Ancak tek sevindirici haber bu değil.


Pip-Boy’ların da döndüğünü müjdeleyen Bethesda, Game of the Year versiyonunu kutlamak için Fallout 4 G.O.T.Y. Pip-Boy koleksiyon versiyonunu da satışa sunuyor. Sınırlı sayıda satılacak olan Game of the Year Pip-Boy versiyonu ne yazık ki sadece Kuzey Amerika’daki seçili satış noktalarında yer alacak. Giyilebilir bir Pip-Boy, Fallout 4 G.O.T.Y., poster ve cep rehberiyle beraber gelen koleksiyon sürümünün yurt dışı fiyatı ise 99 dolar. Sınırlı sayıdaki bu özel sürüm, oyunla beraber 26 Eylül‘de satışta olacak.

YORUMLAR